Співпраця НН ІЕЕ із стейкхолдерами!

Ми раді повідомити що, 30 червня 2023 року, на засіданні Вченої ради НН ІЕЕ проведено двосторонню зустріч з метою налагодження співпраці між Науково-навчальним інститутом енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського та проектною організацією “МОНОЛІТ”. Урочиста зустріч відбулась в присутності керівництва та представників обох сторін. Директор НН ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського, Оксана Вовк, та директор проектної організації “МОНОЛІТ”, Ілля Литвинчук, обмінялися документами та висловили впевненість у спільному успіху. Проектна організація “МОНОЛІТ” є визнаним лідером у розробці технічної документації у сфері надрокористування, а НН ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського є провідним навчально-науковим інститутом у галузі енергозбереження та енергоменеджменту. Об’єднання їх потенціалу відкриває широкі перспективи для спільної роботи та наукових досліджень. Заключений договір передбачає встановлення партнерських зв’язків між НН ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського та проектною організацією “МОНОЛІТ” у сфері наукових досліджень, розробки нових технологій та експертизи.