День вступника: відчуй КПІ разом із НН ІЕЕ!

Шановні студенти, абітурієнти та гості!

Сьогодні, 1 липня 2023 року, відбулась захоплююча подія під назвою “День вступника: відчуй КПІ!”. Активним учасником цієї події був колектив навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського. Цей сонячний день був присвячений зустрічі з талановитими та мотивованими абітурієнтами, які цікавляться енергоефективністю. Учасники мали можливість ознайомитись з інститутом, відвідати майстер-класи та практичні заняття, побачити сучасні дослідницькі стенди та взаємодіяти з науковцями, які проводять дослідження в цій галузі. Колектив Інституту енергозбереження та енергоменеджменту вклав максимум зусиль, щоб зробити цей яскравий день незабутнім для усіх присутніх відвідувачів. Ми віримо, що наші майбутні студенти – це майбутнє української енергетики, тому ми надаємо їм всі можливості для розвитку та успіху. Щиро дякуємо всім, хто відвідав “День вступника: відчуй КПІ!” і долучився до нашої активної спільноти. Нехай ваша мрія про високу якість освіти та роботу в енергетичній галузі здійсниться!

З повагою, директор НН ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського Оксана ВОВК!