31 січня в Інституті відбулася святкова церемоніада вручення дипломів ОС «Магістр» студентам ОП – Інжиніринг інтелектуальних електротехнічних та мехатронних комплексів спеціальності, ОП –  Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології, ОП – Системи забезпечення споживачів електричною енергією за спеціальністю 141 – електроенергетика, електротехніка та електромеханіка галузі знань 14 – Електрична інженерія.
Після привітань з боку високих гостей почалася церемонія вручення дипломів. В урочистій зворушливій обстановці першими з рук директора інституту їх отримали випускники – відмінники навчання. Дипломи іншим випускникам вручали завідувачі кафедр. У заключній частині церемонії слово було надано представникам студенського активу Інституту та Університету, які подякували за знання та вміння, отримані під час навчання та вручили пам’ятні призи випускникам. На завершення свята традиційно десятки конфередераток одночасно піднялись у небо. У добру путь, дорогі випускники!
Вітаємо !