29.12.2021 р. відбудеться засідання Вченої Ради НН ІЕЕ о 11:00

29.12.2021 р. відбудеться засідання Вченої Ради НН ІЕЕ о 11:00, протокол засідання № 5 (засідання Вченої Ради НН ІЕЕ відбудеться очно в ауд. № 316).

Під керівництвом голови Вченої Ради НН ІЕЕ Сергія ДЕНИСЮКА, відповідно до порядку денного, буде розглянуто наступні питання:

1. Про кадрові питання. (доповідач – Вчений секретар НН ІЕЕ Віталій ПОБІГАЙЛО)

2. Святкове засідання Вченої Ради НН ІЕЕ: виступи завідувачів кафедр НН ІЕЕ; нагородження та вітання працівників НН ІЕЕ. (доповідачі – директор НН ІЕЕ, завідувачі кафедр НН ІЕЕ)

3. Про попередній звіт з наукової діяльності НН ІЕЕ. (доповідач – заступник директора НН ІЕЕ Аліна ДИЧКО)

4. Про результати ІІ-го календарного контролю. (доповідач – заступник директора НН ІЕЕ Вадим ТКАЧЕНКО)

5. Про організацію роботи ВК НН ІЕЕ 2021/2022 рр. (доповідач – відповідальний секретар ВК НН ІЕЕ Любов ЄВТЄЄВА)