William Mercer «Go-to-market strategy»

background_data

🌐📣Вже сьогодні 15 червня о 19:00 відбудеться онлайн лекція венчурного партнера у Zag, директора з питань інвестицій та менторської підтримки у eō Business Incubators William Mercer «Go-to-market strategy».

🧐 Стратегія виходу на ринок (GTM) є важливою складовою будь-якого бізнес-плану, оскільки в ній окреслюються необхідні кроки для успішного виведення продукту чи послуги на ринок. У лекції ви розглянете такі питання: Як реально довести стартап від ідеї до продукту і до бізнесу? Як не спалити усі гроші, не втратити надію та не кинути по дорозі? Що підвищить шанси на успіх стартапу, і що гарантовано потягне його на дно?

📜 Після закінчення лекції ти зможеш згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Така опція буде доступна протягом 3-х днів з дати її проведення.

📽Запис лекції буде розміщено в особистому кабінеті UGF на 4-й день з дати її проведення.

👉 Підключитися на онлайн трансляцію ти зможеш, перейшовши за посиланням.  У вікні лекції, що відкриється, натисни на вкладку Zoom Live. Слухай лекцію (в оригіналі чи синхронному перекладі на українську мову) та задавай спікеру питання.

Author: Vadim