Cемінар для науковців НН ІЕЕ, присвячений участі у програмі «Горизонт Європа»

20 вересня 2022 року Міжнародним офісом Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту (НН ІЕЕ) КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено семінар для науковців підрозділу, присвячений програмі «Горизонт Європа».

Основою семінару стала доповідь Пятової Анжели В’ячеславівни, керівниці Національного контактного пункту Програми «Горизонт 2020» при КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямом «Клімат, оточуюче середовище та ефективність використання ресурсів і сировини».

У семінарі взяли участь завідувачі кафедр НН ІЕЕ, керівники наукових груп підрозділу, досвідчені науковці та здобувачі вищої освіти за освітніми програмами третього (освітньо-наукового) рівня.

Команда Міжнародного офісу НН ІЕЕ: Денисюк С.П., директор НН ІЕЕ; Зайченко С.В., керівник міжнародного офісу; Чернецька Ю.В., заступниця директора з міжнародного співробітництва; Черкашина Г.І., заступниця завідувача кафедри електропостачання з міжнародного співробітництва; Ворфоломеєв А.В., заступник завідувача кафедри автоматизації електротехнічних та мехатронних комплексів з міжнародного співробітництва; Ган О.В., заступниця завідувача кафедри геоінженерії з міжнародного співробітництва.