29.05.2023 р. відбудеться засідання Вченої Ради НН ІЕЕ в аудиторії №310 (ім. Артура ПРАХОВНИКА) о 15:00, протокол засідання № 12.

(Шановні, зверніть увагу, що, засідання Вченої Ради НН ІЕЕ відбудеться в аудиторії №310, явка обов’язкова)

Під керівництвом голови Вченої Ради НН ІЕЕ Оксани ВОВК, відповідно до порядку денного, буде розглянуто наступні питання:

1. Про започаткування організації «Спілка випускників НН ІЕЕ»;
(доповідачі – директор НН ІЕЕ Оксана ВОВК, заступник директора НН ІЕЕ Віталій ПОБІГАЙЛО).

2. Про інформаційну політику НН ІЕЕ;
(доповідачі – Оксана ВОВК, Вадим БРОНИЦЬКИЙ).

3. Про призначення професору кафедри геоінженерії, д.т.н., професору Геннадію ГАЙКУ одноразову стипендію від Німецького культурного центру Гете-Інститут в рамках конкурсної програми House of Europe;
(доповідачі – директор НН ІЕЕ Оксана ТВЕРДА).

4. Про результати проведення Всеукраїнського конкурсу студентських науково-дослідних робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 р.;
(доповідачі – заступник директора НН ІЕЕ Алла БОСАК).

5. Про стан навчального процесу. Про результати другого календарного контролю НН ІЕЕ;
(доповідач – заступник директора НН ІЕЕ Любов ШАЙДЕЦЬКА).

6. Про результати засідання навчально-методичної комісії НН ІЕЕ;
(доповідач – заступник директора НН ІЕЕ Оксана ТВЕРДА).

7. Про підготовку до акредитації за ОП;
(доповідачі – заступник директора НН ІЕЕ Оксана ТВЕРДА, завідувачі кафедр НН ІЕЕ: Денис ДЕРЕВ‘ЯНКО, Сергій БОЙЧЕНКО).

8. Про стан профорієнтаційної роботи НН ІЕЕ. Про результати проведення Дня відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського (КПІАбітFest);
(доповідач – Гліб ДЕМЧУК).

9. Про роботу Відбіркової комісії НН ІЕЕ;
(доповідач – відповідальний секретар Відбіркової комісії НН ІЕЕ Олександр ДАНІЛІН).

10. Про міжнародну діяльність НН ІЕЕ;
(доповідачі – заступник директора НН ІЕЕ Юлія ЧЕРНЕЦЬКА, керівник міжнародного офісу НН ІЕЕ Стефан ЗАЙЧЕНО).