Участь Володимира Зеленського в урочистостях до 125-ї річниці НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»

«Знання, освіченість, реальна компетентність людини – у хороші часи без цього майже неможливо виграти в конкуренції з іншими, а в часи важкі без цього не буває перемог. Щодня є новини про чергову «бавовну» десь там, на території агресора. Різні випадки: іноді дуже гучні, іноді менш гучні. Але всі вони дають трошки більше відчуття справедливості, бо війна з її наслідками повертається назад до агресора. І коли гілочки бавовни стоять у кримськотатарських кафе, це символізує якраз таке задоволення від відчуття справедливості. Щодня є новини про чергову «бавовну» десь там, на території агресора. Різні випадки. Іноді вони дуже гучні, іноді менш гучні. Але всі вони дають трохи більше відчуття справедливості. Бо війна з її наслідками повертається назад – повертається до агресора. І коли гілочки бавовни стоять тут, у Києві, у кримськотатарських кафе, це символізує якраз таке задоволення від відчуття справедливості. Але що в основі цього? Щоб справедливість поверталася, чиїсь знання – саме знання – повинні спрацювати. І спрацювати знання повинні на результат. Крейсер «Москва» пішов на дно, бо спрацювали компетенції тисяч українців і українок – абсолютно: від розробників і виробників відповідної зброї, ракет до конкретних воїнів, які здійснили цю операцію. Кожне бойове застосування наших морських дронів – це факт, що спрацювала освіта багатьох людей, які створили дрони. Люди, які ними, цими дронами, керують, які забезпечують існування такої нашої сучасної нової сили. У нас тепер є виробництво гармат, якого не було раніше в державі. Це дуже важливо. Кожен такий результат України – це освіта конкретного українця, конкретної українки. Освіта має велике значення. І коли це так для нас, Україна матиме велике значення. Для всіх у світі».