Міжнародна співпраця ІЕЕ, ІАТ та Турецького партнера – Університет Сулеймана Демірлея

27.09.2021 року відбулася офіційна зустріч представників Університету Сулеймана Демірлея з начальником академічної мобільності Ольгою Деміденко, з начальником відділу організаційного забезпечення міжнародної діяльності Алою Ковтун.

Зустріч була ініційована директором ІЕЕ проф. Сергієм Денисюком, представником кафедри ТЕ проф. Сергієм Бойченком та завідувачкою кафедри геоінженерії проф. Оксаною Вовк.

Під час зустрічі обговорювалися такі напрями потенційної співпраці між університетами:

1. підписання рамкової угоди між партнерами;
  2. підготовка установчих документів в рамках програми академічної мобільності Erasmus+;
  3. проведення організаційних заходів для підготовки спільного з турецькими партнером науково-освітнього круглого столу.

Крім того фахівцями були визначені основні напрями наукових інтересів: аерокосмічний напрям, інженірінг, альтернативні авіаційні палива та інш.

Також було підготовлено основні етапи дорожньої карти по співпраці.