Літня школа для студентів від Лодзького технічного університету

🔹 Лодзький технічний університет запрошує бакалаврів і магістрів інженерних спеціальностей взяти участь в літній школі “School of competences for the 21st century industry”. Захід відбуватиметься із 24 червня по 2 липня 2023 року. Необхідний рівень володіння англійською та/або французькою мовами для участі у літній школі — B2.

🔹 Організатори надають стипендію. За участь у програмі надається 2 ECTS. Програма заходу передбачає участь у воркшопах і тренінгах, візити до провідних інженерних компаній, презентації власних проектів та культурне дозвілля у місті Лодзь.

📋 Детальна інформація про програму на сторінці літньої школи
🕔 Коли: реєстрація триває до 04.06.2023
📍 Де: Онлайн, зареєструватись у формі та повідомити про участь на пошту academicmobilitykpi@gmail.com

Зверніть увагу на обмеження перетину кордону України для певних категорій громадян, у зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану в країні.

💭 Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті. З питаннями сюди або на пошту academicmobilitykpi@gmail.com. Успіхів!