Засідання Вченої Ради НН ІЕЕ

29.09.2022 р. відбудеться засідання Вченої Ради НН ІЕЕ в аудиторії №316 о 14:00, протокол засідання № 2.

(Шановні, зверніть увагу, що, засідання Вченої Ради НН ІЕЕ відбудеться в аудиторії №316, явка обов’язкова)

Під керівництвом голови Вченої Ради НН ІЕЕ Сергія ДЕНИСЮКА, відповідно до порядку денного, буде розглянуто наступні питання:

1. Про звіт аспірантів НН ІЕЕ.
(доповідачі – заступник директора НН ІЕЕ Галина БЕЛОХА; завідувачі кафедр НН ІЕЕ)

2. Про остаточні результати роботи відбіркової комісії НН ІЕЕ під час дії правового режиму воєнного стану в Україні.
(доповідач – Любов БЕСАРАБЕЦЬ)

3. Про організацію самоаналізу кафедр НН ІЕЕ. Про організацію створення технічного музею НН ІЕЕ.
(доповідач – заступник директора НН ІЕЕ Анатолій ГАН)

4. Про звіт кураторів 1-го курсу НН ІЕЕ. Про організацію навчального процесу осіннього семестру та особливості організації проведення календарного контролю знань студентів.
(доповідач – заступник директора НН ІЕЕ Вадим ТКАЧЕНКО)

5. Різне.