Вебінар від Solar Academy “Як побудувати ефективне енергопостачання на основі систем зберігання енергії?”.

В умовах обмеження комунікаційних можливостей для мешканців, які тимчасово вимушені залишити місце свого постійного проживання, професор кафедри теплотехніки та енергозбереження Олександр Недбайло прийняв участь, як слухач, у вебінарі від Solar Academy "Як побудувати ефективне енергопостачання на основі систем зберігання енергії?".
Після заходу, під час дискусії з учасниками, ним були висвітлені аспекти майбутнього розвитку інтелектуальних технологій для сталої енергетики та обгрунтовані можливі рішення щодо використання відновлюваних джерел енергії та грунтового акумулювання профіцитної
теплоти від сонячних клекторів. В складних умовах сьогодення слід відзначити важливість та
необхідність залучення, за можливості, студентів профільних спеціальностей, як слухачів до подібних онлайн-платформ. Збагачення набутих знань з дициплін, що викладаються на кафедрі, стає актуальним під час обміну на веб-заходах практичним досвідом впровадження низки енергоефективних технологій в різних обєктах житлово-комунального господарства.
Відбудова інфраструктури та подальший розвиток країни неможливий без активної участі майбутніх поколінь!