Завідувач кафедри представив доповідь про науково-навчальні доробки колективу, наукових груп і наукових гуртків. Для вирішення завдання кафедра запропонувала до упровадження в різних галузях економіки України такі основні розробки:
- Технологія сухого збагачення вугілля з силовим видаленням компонентів за міцністю або за тертям.
- Технологія інтенсифікації процесів сепарації нафтової емульсії.
- Технологія локалізації небезпечних об’єктів методом пошуку геоаномалій верхніх ґрунтових шарів.
- Струминний мультиплікатор тиску для підвищення продуктивності нафтових свердловин.
- Депресійний генератор імпульсів з мехатронним керуванням для підвищення продуктивності нафтових свердловин без зупинки видобутку вуглеводнів.
- Мікропроцесорний пристрій захисту асинхронного електродвигуна.
- Блок керування приводами постійного струму переміщення сонячних панелей
- Методологія бенчмаркінгу енергоефективності промислових підприємств.
- Технологія отримання екологічно чистого авіаційного бензину.
- Технологія отримання рефоормульованого авіаційного гасу BioJet 10 і BioJet 20.
- Магістерска освітня програма підготовки енергоменеджерів «Інжиніринг та автоматизація паливно-енергетичних систем і біоенергетичних технологій.
- Магістерска освітня програма підготовки енергоменеджерів «Інжи-ніринг та автоматизація водневих енергетичних систем і технологій».
- Бакалаврська освітня програма підготовки енергоменеджерів «Інженерне проєктування електротехнічних і мехатронних систем».
- Укладання угод з підприємствами для реалізації дуальної форми навчання за освітньою програмою «Інженерне проєктування електротехнічних і мехатронних систем».Створити науково-експертну платформу для виявлення обдарованих молодих науковців і надання їм рекомендації для репрезентації власних доробків на Всеукраїнській Інноваційній екосистемі “Sikorsky Challenge Україна” (SCU).Будуймо майбутнє разом!