30 березня НПП нашого Інституту взяли участь у міжнародному завершальному вебінарі з обміну досвідом за темою «СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА ІНСТРУМЕНТИ ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ АКТИВНОСТІ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО ПРАЦІВНИКА». Спільний міжнародний захід організовували НДЛ (ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА) ІНТЕРАКТИВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДІАГНОСТУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ В ЕНЕРГЕТИЦІ ТА ТРАНСПОРТІ спільно з НТС хіммотологів і Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, кафедри АЕМК, геоінженерії разом з партнерами з Ескешехірського технічного університету профосором Хікметом Каракоч (Туреччина), Кутахський університет «Думлупінар» професором Октаєм Шахбаз (Туреччина), Жешувського технологічниго університету доктором Артуром Яворськи (Польща). Спікерами даного важливого заходу для обміну досвідом викладачів були представники Київського Національного університету ім. Т. Г. Шевченка Наталія Кочкіна, Києво-могилянської академії Денис Метельський, науково-технічної спілки хіммотологів Ігор Трофімов, Сумського державного університету, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Артема Артюхова, Міжнародної академії екології та медицини Олени Михайленко, ДНВЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України Людмиди Кондратової, представника Hydrogen system engineering LLC Олександра Щербатюка. Вебінар відбувся у конструктивній діловій теплій атмосфері. Усі учасники висловили слова вдячності та корисності обміну досвідом і перспективність таких заходів. Сумарно наші НПП отримали безцінний досвід комунікуючи зі спікерами та представниками інших університетів. По завершенні усі НПП отримали сертифікати та комплекс позитивної інформації для удосконалення свої практичної діяльності, свого досвіду, розвитку формальних і інформальних навичок.
Схожі записи
Інститут енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) запрошує всіх охочих на День відкритих дверей ІЕЕ онлайн!
🔸 Цікавишся темою енергетики або геоінженерії? Не байдужий до інтелектуальних систем енергоспоживання (Smart Grid) та енергетичного менеджменту (ISO 50001)? Бажаєш опанувати ІТ–технологіЇ автоматизованих електромеханічних систем та отримати можливість приняти участь в проєктуванні підземних об’єктів та комплексів міст? Якщо так, то завітайте на День відкритих дверей ІЕЕ. 🔸 Під час зустрічі ви дізнаєтесь: • Вимоги до…
ВІДНОВЛЮВАНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ ВПЕРШЕ ОБІГНАЛИВУГІЛЛЯ У ВИРОБНИЦТВІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В США
Виробництво електрики за допомогою поновлюваних джерел енергії (ВДЕ) у США у 2022 році вперше перевищило показник вугільних електростанцій. Про це повідомляє Balkan green energy news з посиланням на Управління енергетичної інформації (EIA). Загальне виробництво електроенергії в країні становило 4,09 ГВт. Головним джерелом енергії для вироблення електроенергії залишився природний газ, його частка збільшилася до 39% із…
Зміни в Законі України “Про охорону прав на винаходи і корисні моделі”
📢 Шановні винахідники! 🔹 В липні цього року ми інформували вас, що в законодавстві з питань інтелектуальної власності відбулось багато змін, і з ключовими моментами цих змін ми вас знайомили. Тепер спробуємо більше детально підійти до цього в циклі наших публікацій. 🔹 Розпочнемо із змін, які стосуються винаходів та корисних моделей, так як це ті об’єкти, які найчастіше…
Вступ до аспірантури 2022: в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочато прийом документів!
Розпочався прийом документів для вступу до аспірантури у 2022 році в КПІ ім. Ігоря Сікорського, який триватиме до 15 липня 2022 року включно. Детальна інформація розміщена на сайті www.aspirantura.kpi.ua у розділі АСПІРАНТУРА – ВСТУП ДО АСПІРАНТУРИ та на каналі в телеграм
У ЛЬВОВІ ВІДКРИЛИ МУЗЕЙ НАУКИ ТА ІННОВАЦІЙ
Сьогодні, 5 квітня 2022 року, у Львові відкрили Музей науки та інновацій. У музеї представлені 36 інтерактивних експонатів з музею Малої академії наук у Києві, Музею цікавої науки в Одесі та колекції власних експонатів Tech Startup School. Експозиція на території музею є сертифікованою, має польське виробництво, безпечна і розрахована для будь-якого віку, розпочинаючи від трьох…
Використання обладнання та технологій в енергосервісних контрактах – від розрахунку до впровадження” від YASNO Energy Efficiency
16 квітня о 12:00, за співорганізацією представників кафедри електропостачання НН ІЕЕ доцентом Оленою БОРИЧЕНКО та доцентом Віталієм ПОБІГАЙЛО і представниками YASNO Energy Efficiency було проведено практичну лекцію на тему “Використання обладнання та технологій в енергосервісних контрактах – від розрахунку до впровадження”. Вона пройшла у онлайн-форматі, до неї долучились викладачі та здобувачі освіти НН ІЕЕ КПІ…