Співпраця зі службами зайнятості

День кар’єри м. Бровари

ЦЗ19 вересня у Броварському центрі зайнятості відбувся щорічний “День кар’єри” за участю 13 шкіл Броварського району. На цій події, для майбутніх абітурієнтів КПІ ім. Ігоря Сікорського, було проведено профорієнтовані майстер-класи. Від ІЕЕ прийняли участь: Побігайло В.А, Тверда О.Я., Репін М.В.

Ярмарок професій м. Тараща

Тараща18 вересня відбувся “Ярмарок професій” у м. Тараща, організатор події “Обласний державний навчально-курсовий комбінат м. Тараща”. Для майбутніх абітурієнтів КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено професійно орієнтований майстер-клас. Навчання провів доцент ІЕЕ Побігайло В.А.

АртекПрофесійна орієнтація майбутніх абітурієнтів КПІ ім. Ігоря Сікорського

НВЦ “Артек” – 11 вересня, відбувся  профорієнтаційний семінар  для школярів, майбутніх абітурієнтів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Навчання провів доц. кафедри електропостачання ІЕЕ  Побігайло В.А.

Служба зайнятостіКар’ерний форум 2018

18 жовтня в Києві відбувся Кар’єрний форум: “Живи та працюй в Україні” для учнів старших класів м. Києва та Київської області, який був організований Київським міським центром зайнятості Державної служби зайнятості міністерства соціальної політики України за підтримки Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Мета даного заходу – створення єдиної ефективної системи взаємодії між владою, службою зайнятості, роботодавцями, навчальними закладами, соціальними партнерами в напрямку професійної орієнтації молоді України. У форумі взяли участь понад 300 учнів старших класів. Програма проведення заходу передбачала організацію профільних майстер-класів для школярів. Інститут надав навчально-демонстраційні стенди, завдяки яким були продемонстровані фізичні процеси, в рамках шкільної навчальної програми, на прикладі функціональних можливостей модульного комутаційного обладнання. Інституту енергозбереження та енергоменеджменту бере активну участь у професійній орієнтації молоді України та ярмарку вакансій майбутнього підростаючого покоління за основними напрямками позашкільної електротехнічного освіти.