Детальніше: https://mc.today/uk/kiyivstar-rozshiriv-perelik-krayin-de-u-roumingu-diyut-vnutrishni-tarifi-teper-yih-16/
Схожі записи
АЗС: алгоритм дій в аварійних ситуаціях
Для ліквідації чи локалізації аварії, що може призвести до негайної загрози для життя та здоров’я людей, роботи з ліквідації аварій дозволяється виконувати без оформлення наряду-допуску на виконання робіт підвищеної небезпеки тільки до моменту усунення прямої загрози життю людей і руйнування обладнання. Порядок взаємодії та дій персоналу під час ліквідації аварії регламентовано оперативною частиною Плану локалізації…
Представники кафедри Сергій Бойченко та Олександр Данілін 25.05 взяли участь в круглому столі “Відновлення інфраструктури та енергетики України у воєнний та післявоєнний період, формування фундаменту для довгострокового зростання”
Завідувач кафедри представив доповідь про науково-навчальні доробки колективу, наукових груп і наукових гуртків. Для вирішення завдання кафедра запропонувала до упровадження в різних галузях економіки України такі основні розробки: Технологія сухого збагачення вугілля з силовим видаленням компонентів за міцністю або за тертям. Технологія інтенсифікації процесів сепарації нафтової емульсії. Технологія локалізації небезпечних об’єктів методом пошуку геоаномалій верхніх…
З новими РСЗВ наші захисники зможуть тиснути русю на відстані 70 КІЛОМЕТРІВ
Карта показує, куди реактивні снаряди HIMARS MLRS M30/M31 з дальністю до 70 км, які вже прибули в Європу, зможуть завдати ударів з лінії фронту. Ракети M30/M31 також можуть вразити острів Зміїний, що за 50 км від найближчого українського міста.
ГАЛУЩЕНКО: 50% ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ УКРАЇНИВИРОБЛЯТИМЕТЬСЯ ВДЕ
Розвиток відновлюваних джерел енергії та прискорення енергетичного переходу дозволять Україні посилити енергетичну безпеку країни в цілому і безпеку передачі електроенергії зокрема. На цьому наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко під час виступу на панельній дискусії в рамках Berlin Energy Transition Dialogue 2023, повідомляє Міненерго. «Ми бачимо майбутній енергетичний мікс України таким: 50% – це атомна…
СТАРТУВАВ КОНКУРС СПІЛЬНИХ УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЄКТІВ НА 2022-2023 РОКИ
1 березня 2021 року, оголошено конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2022‑2023 рр. Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти, науки та спорту Литовської Республіки і Науково-дослідна рада Литви. Прийом заявок триває до 4 травня 2021 року. Пріоритетні напрями: інформаційні та нові виробничі технології (лазерні, прецизійні, механотронні, робототехнічні, плазмові, оптоелектронні,…
Міжнародний форум «Забезпечення якості вищої освіти в умовах війни»
24 травня 2022 року Початок: 15:00 Організатор: Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні в межах проєкту «Сприяння підходам, заснованим на верховенстві права та правах людини, в системі вищої освіти» та у співпраці з Комітетом ВР з питань освіти, науки та інновацій, Міністерством освіти і науки України. Мета…