Схожі записи
Володар світла: від КПІ до ДТЕК. Хто ремонтує мережі та як вимикають електрику? Богдан Криштопайтис. CAMPUS
Агент ДТЕК у КПІ: хто зі студентів рятує електромережі всієї Київщини? Чи загрожує Україні тривалий блекаут? Чому всі електропідстанції зникли з мапи? Як студенти вчаться без світла? І куди дзвонити, якщо лише у вашому домі темно? Про все це в новому випуску проєкту CAMPUS розповів студент 3-го курсу НН ІЕЕ Богдан Криштопайтис.
Відкрита зустріч із Робертом Зубріним
🔸 Запрошуємо усіх бажаючих відвідати відкриту зустріч на тему «Victory from Space» із Робертом Зубріним – засновником Марсіанського товариства, аерокосмічним інженером, доктором наук та письменником. 🔸 На зустрічі поговоримо про:• революцію космічних польотів та чому Україні варто приєднатися до неї;• Україна – майбутній лідер космічної революції? та чому це важливо для світу. 📝 Реєстрація за…
Продовжено строк дії пріоритетних напрямів у сферах наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.
8 червня 2022 року набув чинності Закон України №2031-IX, яким внесено зміни до законів «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки», «Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні» та продовжено дію затверджених цими законами пріоритетних напрямів на 2022 рік. Детальніше на сайті МОН https://mon.gov.ua/ua/news/prodovzheno-strok-diyi-prioritetnih-napryamiv-u-sferah-naukovoyi-naukovo-tehnichnoyi-ta-innovacijnoyi-diyalnosti?fbclid=IwAR0aZsDUP2exZGUQxagQK1tk3fH6d5fyB8Td_4VZMDxwNgih3DdVr5ukaVo
СКІЛЬКИ ЧАСУ МОЖНА ПРАЦЮВАТИ ДИСТАНЦІЙНО ЗА КОРДОНОМ
КЗпП не обмежує працівника у виборі, де він працюватиме дистанційно та упродовж якого часу. Звісно, якщо дистанційну роботу запровадили не на визначений строк. Дистанційна робота — це форма організації праці, за якої працівник виконує роботу поза робочими приміщеннями чи територією роботодавця, в будь-якому місці за вибором працівника та використовує інформаційно-комунікаційні технології (ч. 1 ст. 60-2 КЗпП). Зауважимо,…
Засідання студентського наукового гуртка «Електромеханічні та мехатронні системи»
Засідання студентського наукового гуртка «Електромеханічні та мехатронні системи» в 2022 році відбулось, в силу відомих причин, онлайн. Були розглянуті результати роботи учасників гуртка, які за активну позицію в наукових дослідженнях отримали додаткові бали на зимову сесію. Заплановані теоретичні роботи на 2022 рік: підготовка та подання двох патентів; підготовка матеріалів до виступу на конференціях;…
Нові споруди тепер будуватимуть з бомбосховищами
При будівництві нових споруд наявність бомбосховища буде обов’язковою. Як заявив народний депутат Ярослав Железняк, про це йдеться в законопроєкті №7398, який Верховна Рада ухвалила в цілому 280 голосами.Як зазначається в пояснювальній записці, його метою є вжиття додаткових заходів у сфері будівельної діяльності для захистом населення від вибухів, вибухових хвиль, ураження небезпечними хімічними, радіоактивними і біологічно…