Запрошуємо до участі у роботі. Терміни надсилання заявок і конкурсних робіт пролонговано до кінця цього місяця через війський стан, викликаний віськовою агресією РФ в Україні. Конкурс проводиться до Міжнародного дня Матері-Землі, Всесвітнього дня Довкілля, Дня Винахідника та Раціоналізатора! Усі учасники отримають сертифікат, рекомендаційний лист і збірник матеріалів. Ми чекаємо на вас!!!
Схожі записи
Міндовкілля ініціює створення робочої групи з удосконалення роботи автоматизованої системи контролю за викидами
Запрошуємо представників громадськості, бізнес-асоціацій, експертів та науковців долучитися до роботи цієї робочої групи, яка напрацює пропозиції до механізмів удосконалення роботи автоматизованої системи контролю та створення прозорого процесу прийняття управлінських рішень із широким залученням громадськості. Заявки на участь приймаємо до 17 квітня 2023 року. У заявці зазначайте прізвище, ім’я, по батькові, назву організації, посаду, контактний номер…
Львівські історики запрошують на цикл лекцій «Історія українського державотворення: правда замість фейків».
Онлайн лекції для освітян, студентів та учнів старших класів будуть читати викладачі історичного факультету Львівського національного університету ім. Франка. Кожне заняття триватиме до 1 години включно з можливістю спілкування зі спікерами. Розклад лекцій: 21 квітня: «Рускій мір»: ідеологія та практика насильства»; 26 квітня: «Києво-Руська держава: міфи та історична реальність»; 28 квітня: «Союз Війська Запорозького з…
В ірпінське «Залізне містечко» заселилися перші мешканці
В першому в Україні «Залізному містечку», облаштованому в Ірпені, відбулося новосілля: туди заселилися перші мешканці, які втратили оселі внаслідок російської агресії. «Це унікальний спільний проєкт Укрзалізниці та міста. І це не лише спальні вагони, де ірпінці, які втратили своє житло, можуть тимчасово проживати. Тут облаштовано зелену і мангальні зони, встановлено альтанки, дитячий майданчик, є окремі вагон-ресторан…
СТВОРЕНО РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР «ELSEVIER» ДЛЯ ПІДТРИМКИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ УКРАЇНСЬКИХ УЧЕНИХ
Для ефективної підтримки наукової діяльності вчених в умовах війни фахівці Elsevier створили електронний ресурсний центр, за допомогою якого українські дослідники мають змогу зареєструватися та отримати доступ до важливих дослідницьких інструментів компанії – реферативної, бібліографічної бази даних «Scopus», повнотекстової бази «ScienceDirect», модуля пошуку дослідників для налагодження контактів та співпраці «Researcher Discovery», навчальної платформи «Researcher Academy» та…
Підсумкова наукова конференція «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології». Фінал і церемоніада нагородження лауреатів
Починаючи, з 2015 року наша команда організовує науковий захід, що став цариною торжества наукової думки, інтелекту молоді, науковців! Можна впевнено стверджувати, що Всеукраїнський конкурс наукових робіт молодих науковців з міжнародною участю «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології» став вже традицією, у першу чергу, дякуючи учасникам! Попри складні часи, що переживає наша країна, уся…
Біологічна (бактеріологічна) зброя
Біологічна (бактеріологічна) зброя – це спеціальні боєприпаси і бойові прилади, заповнені біологічними (бактеріологічними) засобами та засоби їх доставки. Вона призначена для масового ураження людей, сільськогосподарських тварин і рослин, а в деяких випадках – для псування військової техніки, зброї, оснащення. Уражаюча дія біологічної зброї базується на використанні хвороботворних властивостей патогенних мікробів і токсичних продуктів їх…