
Для працівників, яким відповідно до законодавства встановлюється скорочена тривалість робочого часу, тривалість робочого часу не може перевищувати 50 годин на тиждень.
Для працівників, яким відповідно до законодавства встановлюється скорочена тривалість робочого часу, тривалість робочого часу не може перевищувати 50 годин на тиждень.
НФДУ оприлюднило списки проєктів переможців конкурсу: «Наука для зміцнення обороноздатності України». Переможцями конкурсу «Наука для зміцнення обороноздатності України» стали 10 проєктів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Загальна кількість поданих на конкурс заявок від КПІ ім. Ігоря Сікорського – 11. КПІ показав найкращий результат серед установ-учасників конкурсу. Із 81 проектів-переможців 10 проєктів з КПІ! Результати конкурсного відбору розміщено…
📢 Шановні винахідники! 🔹 В липні цього року ми інформували вас, що в законодавстві з питань інтелектуальної власності відбулось багато змін, і з ключовими моментами цих змін ми вас знайомили. Тепер спробуємо більше детально підійти до цього в циклі наших публікацій. 🔹 Розпочнемо із змін, які стосуються винаходів та корисних моделей, так як це ті об’єкти, які найчастіше…
Україна у січні-серпні 2022 року імпортувала 4,56 млн тонн нафтопродуктів (за кодом ТНЗЕД 2710: бензини, дизпаливо, мазут, реактивне паливо та ін.), що на 13,5% менше, ніж за аналогічний період минулого року (5,28 млн тонн). Водночас вартість імпортованих нафтопродуктів за вказаний період зросла на 69,5% – до $5,23 млрд, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на дані Державної…
Міжнародний форум «Забезпечення якості вищої освіти в умовах війни» 24 травня 2022 року. Початок: 15:00 Організатор: Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні в межах проєкту «Сприяння підходам, заснованим на верховенстві права та правах людини, в системі вищої освіти» та у співпраці з Комітетом ВР з питань освіти,…
Remarker спільно із ДНТЦ ЯРБ створили інфографіку, де проаналізували яким чином військові дії можуть вплинути на безпеку українських АЕС. Навіть зараз, коли окупанти покинули ЧАЕС ризики надто високі, адже масштаби заподіяної шкоди не оцінені. Під загрозою залишається Запорізька АЕС, експлуатація якої відбувається під тиском російського окупанта.
Цікавишся темою енергетики або геоінженерії? Не байдужий до інтелектуальних систем енергоспоживання (Smart Grid) та енергетичного менеджменту (ISO 50001)? Бажаєш опанувати ІТ–технологіЇ автоматизованих електромеханічних систем та отримати можливість приняти участь в проєктуванні підземних об’єктів та комплексів міст? Якщо так, то завітайте на День відкритих дверей ІЕЕ. Під час зустрічі ви дізнаєтесь: • Вимоги до вступу в…