У Харківській області електропостачання відновлено на 80%

На деокупованих територіях Харківщини електропостачання відновили на 80%, темпи робіт залежать від процесу розмінування, який ускладнений зимовим періодом.

«На деокупованих територіях на 80% електропостачання відновлено. На 75% відновлено газопостачання. Ми зараз уже приступили на півночі, у Дергачівській громаді, до відновлення, це було складно, оскільки територія там дуже замінована й обійти ці мінні поля немає можливості. Підрозділи ДСНС працювали в надскладних умовах, тому що зараз зима – це, м’яко кажучи, ускладнює їм доступ до вибухонебезпечних предметів», – розповів начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов на брифінгу, передає Укрінформ.

За даними Синєгубова, в області вже знешкоджено 51 тис. вибухонебезпечних предметів, однак напрямків розмінування ще багато, від швидкості його проведення залежить відновлення енергетичної інфраструктури.

«Ми плануємо десь за місяць вийти на 100% відновлення електропостачання», – сказав Синєгубов. Як повідомлялося, до масштабного контрнаступу ЗСУ у вересні на Харківщині захопленими були близько 30% території. Наразі тривають бойові дії за звільнення 29 населених пунктів у Куп’янському районі.

Author: Vadim