«Знання, освіченість, реальна компетентність людини – у хороші часи без цього майже неможливо виграти в конкуренції з іншими, а в часи важкі без цього не буває перемог. Щодня є новини про чергову «бавовну» десь там, на території агресора. Різні випадки: іноді дуже гучні, іноді менш гучні. Але всі вони дають трошки більше відчуття справедливості, бо війна з її наслідками повертається назад до агресора. І коли гілочки бавовни стоять у кримськотатарських кафе, це символізує якраз таке задоволення від відчуття справедливості. Щодня є новини про чергову «бавовну» десь там, на території агресора. Різні випадки. Іноді вони дуже гучні, іноді менш гучні. Але всі вони дають трохи більше відчуття справедливості. Бо війна з її наслідками повертається назад – повертається до агресора. І коли гілочки бавовни стоять тут, у Києві, у кримськотатарських кафе, це символізує якраз таке задоволення від відчуття справедливості. Але що в основі цього? Щоб справедливість поверталася, чиїсь знання – саме знання – повинні спрацювати. І спрацювати знання повинні на результат. Крейсер «Москва» пішов на дно, бо спрацювали компетенції тисяч українців і українок – абсолютно: від розробників і виробників відповідної зброї, ракет до конкретних воїнів, які здійснили цю операцію. Кожне бойове застосування наших морських дронів – це факт, що спрацювала освіта багатьох людей, які створили дрони. Люди, які ними, цими дронами, керують, які забезпечують існування такої нашої сучасної нової сили. У нас тепер є виробництво гармат, якого не було раніше в державі. Це дуже важливо. Кожен такий результат України – це освіта конкретного українця, конкретної українки. Освіта має велике значення. І коли це так для нас, Україна матиме велике значення. Для всіх у світі».
Схожі записи
Україномовні YouTube-блоги (продовження)
Якісний україномовний контент на історичну, військову, мандрівну та розважальну тематики. Підбірка за посиланням https://t.me/careerhub/407
Всеукраїнська науково-практична on-line конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Геотехнології гірництва та промислова екологія» (присвячена дню науки)
Шановні колеги! 18 травня 2022 року кафедра розробки родовищ корисних копалин ім. проф. Бакка М.Т. та кафедра маркшейдерії гірничо-екологічного факультету Державного університету «Житомирська політехніка» запрошують взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній on-line конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Геотехнології гірництва та промислова екологія» До 08.05.2022 року приймаються тези. Запрошуються всі бажаючі. Більше інформації тут
БЕЗПЕКА ПРАЦІВНИКІВ ПІД ЧАС АВАРІЙНОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
Для забезпечення безпеки робіт і запобігання виробничим травмам під час аварійного відключення електроенергії рекомендовано: призначити відповідальну особу, котра координуватиме роботу закладу під час аварійного відключення та під час відновлення електропостачання; розробити послідовність дій працівників під час аварійного відключення електроенергії з дотриманням вимог охорони праці; створити чіткий план, що передбачає безпечні дії для працівників, особливо під…
Разом до перемоги
29.30.23, напередодні Дня Захисників і Захисниць України, колектив Інститут енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського привітав Спеціальною Відзнакою Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського за мужність у захисті суверенітету і незалежності Батьківщини в лавах Сил оборони України студентів нашого Інституту – Кирила ГАРБУЗА (студент гр.ОА-11) та Олексія ОСАДЧОГО (студент гр.ОН-11). Дякуємо нашим відважним студентам…
Співпраця Британських університетів з українськими вищими навчальними закладами!
Заклади Великої Британії зможуть приймати українських вчених та організовувати літні школи. Дізнавайтеся деталі за посиланням: https://bit.ly/3rFJQPT
Перші випускники програми подвійного диплому з Варшавською політехнікою
12 жовтня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам кафедри електропостачання ІЕЕ, що успішно завершили навчання за програмою подвійного диплому з Варшавською політехнікою. Студенти отримали стипендії на навчання, ставши учасниками міжнародного проекту в сфері освіти «Підготовка та впровадження програми спільного навчання другого ступеня – Енергетика нового покоління (Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки)», реалізованого за фінансової підтримки…