
Туреччина погодилася безкоштовно віддати Україні Байрактар, на який волонтери зібрали майже 6 мільйонів доларів у Литві. Зібрані на безпілотник гроші підуть на боєприпаси до нього, повідомив міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас.
Туреччина погодилася безкоштовно віддати Україні Байрактар, на який волонтери зібрали майже 6 мільйонів доларів у Литві. Зібрані на безпілотник гроші підуть на боєприпаси до нього, повідомив міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас.
На порталі NAWA можна знайти пропозиції як грантової підтримки для українських науковців, так і програми обміну/стажування для студентів, аспірантів та молодих учених. Польща всебічно сприяє розвитку та імплементації інноваційних розробок та проєктів українських вчених та науковців. Кафедра Геоінженерії активно включається у підготовку спільних проєктів з польськими партнерами за актуальними напрямами прогнозування сейсмостійкості об’єктів інфраструктури, енергетичної безпеки та…
5 лютого 2023 року набрав чинності Закон України № 2859-IX, яким внесено зміни до законів України «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки» та «Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні» щодо продовження дії затверджених цими законами пріоритетних напрямів на 2023 рік.Детальніше на сайті МОН України https://mon.gov.ua/ua/news/prodovzheno-strok-diyi-prioritetnih-napryamiv-rozvitku-nauki-i-tehniki-ta-innovacijnoyi-diyalnosti-v-ukrayini
Креативне партнерство та співробітництво з іншими навчальними закладами – складова успіху нашого інституту. Так, 2 жовтня 2020 року підписано Меморандум про співробітництво між Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Інститутом бізнес-освіти КНЕУ імені Вадима Гетьмана. Ректор нашого університету Михайло Захарович Згуровський вітає такі форми співробітництва. Наш…
Економічна активність у багатьох країнах ЄС відновилася в 2021 році після тривалого періоду локдаунів та інших обмежувальних заходів, введених у зв’язку з пандемією коронавірусу, і це відновлення у свою чергу позначилося на динаміці енергоспоживання в країнах блоку. Про це пише Eurostat, передає Інтерфакс-Україна. Як повідомляється, загальний обсяг енергопостачання в ЄС збільшився на 4,2% порівняно з…
Для того, щоб підтримати освіту в Україні, українських студентів та науковців запрошуватимуть працювати за кордоном. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі. Він зазначив, що під час засідання Ради міністрів з питань освіти, молоді, культури та спорту ЄС європейський комісар Марія Габріель розповіла про заходи підтримки. Деталі за посиланням: https://chytomo.com/u-ies-ukrainskykh-naukovtsiv-ta-studentiv-obitsiaiut-pidtrymaty-dvoma-sotniamy-miljoniv-ievro/
Інститут енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського (ІЕЕ) на базі Центру підготовки енергоменеджерів (ЦПЕМ) проводить курси підвищення кваліфікації фахівців енергетичної галузі за такими програмами: «Енергетичний аудит» та «Енергетичний менеджмент». Спеціальну підготовку (навчання) ЦПЕМ проводить із залученням викладачів ВУЗу – висококваліфікованих фахівців відповідної галузі знань. Після проходження курсу навчання за програмою «Енергетичний аудит» або «Енергетичний…