Тренінги для фахівців та фахівчинь у сфері психічного здоров’я «ЕФЕКТИВНА ПІДТРИМКА ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я У КРИЗОВІЙ СИТУАЦІЇ»

З квітня по травень 2022 року в рамках проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, який фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції, відбудуться онлайн тренінги для фахівців та фахівчинь у сфері психічного здоров’я з усіх куточків України.

😉 Мета тренінгів – надати можливість розвинути та практично відпрацювати навички ефективної роботи з ветеранками та ветеранами, їхніми сім’ями, ВПО, групами населення, що опинилися в кризовій ситуації.

Тренер:

👉 Доктор Джошуа Креймейер (Dr. Joshua Kreimeyer) – професор програми для магістрів клінічної практики з питань психічного здоров’я в Університеті Регіс, Денвер, штат Колорадо, а також на факультеті Міжнародного інституту післядипломної освіти у Києві. Ліцензований професійний консультант та сімейний терапевт. Має досвід роботи в амбулаторіях загальної практики, приватної практики та як сімейний терапевт у системі медичних закладів Міністерства у справах ветеранів США.

Особливості навчання:

✔️ Участь безкоштовна;

💻 Дводенний онлайн тренінг англійською та українською мовами;

⏰ Загальна тривалість навчання до 10 годин;

✍️ За результатами навчання буде видано сертифікат, що підтверджує проходження тренінгу;

🙌 Заявки приймаються від психологів та психологинь з усіх регіонів України;

📍 Реєстрація за посиланням https://ee.humanitarianresponse.info/x/vcz3tNTF

Author: Vadim