ТехноАртКПІ

Цього року черговий фестиваль ТехноАртКПІ відбувався виключно на інтернет просторах. Зазвичай фестиваль базувався на інтерактиві, який, звісно, неможливо відтворити дистанційно. Проте у зв’язку із карантином фестиваль ТехноАрт-2020 було вирішено провести он-лайн. І це вдалось. Вдалось  розповісти про сучасні складні та одночасно цікаві проєкти у доступній формі. На цьогорічному он-лайн фестивалі  ТехноАртКПІ були також представлені і наукові гуртки, розробки та проєкти Інституту енергозбереження та енергоменеджменту. Сьогодні пропонуємо до вашої уваги проєкт «Cонячна електростанція на даху».

#Cонячна_електростанція_на_даху

 Ідея: Використання альтернативних джерел енергії у поєднанні з традиційними системами енергозабезпечення та застосуванням енергозберігаючих технологій. 

⚡Рішення: У межах бюджету наукової теми дослідження використання концепції енергетичних хабів (Energy Hub) як об’єднання інтегрованих енергопостачальних систем в умовах України, було закуплено сучасне обладнання та витратні матеріали. Виконавцями проєкту проведені зварювальні та монтажні роботи з підготовки та встановлення СЕС на даху. 

Дахова СЕС забезпечує корпус ІЕЕ “зеленою” енергією та є основним об’єктом досліджень для працівників і студентів лабораторії розосереджених джерел енергії. Статистичні дані роботи СЕС використані при виконанні низки досліджень для науково-дослідної роботи молодих учених та в навчальному процесі при підготовці магістрів кафедри електропостачання за спеціальністю 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”. 

Більш детально про проєкт:

телеграм: https://telegra.ph/TehnoArtKP%D0%86-IEE-Conyachna-elektrostanc%D1%96ya-na-dahu-06-05

#ТехноАртКПІ

Author: Vadim