Схожі записи
Збірник матеріалів XXXI всеукраїнської науково-методичної конференції «Проблеми охорони праці, промислової та цивільної безпеки»
У збірнику представлено програму та наукові праці учасників ХХХІ Всеукраїнської науково-методичної конференції (з участю студентів) «Проблеми охорони праці, промислової та цивільної безпеки», що відбулася в заочній формі в м. Києві 13 листопада 2024 р. Наведено результати наукових досліджень у сфері охорони праці та безпеки на виробництві, безпеки життєдіяльності, екологічної безпеки та цивільного захисту в умовах…
Всі парки та сквери у Києві обстежені на вибухонебезпечні предмети
Відтепер доріжками своїх улюблених парків у районах можете гуляти спокійніше, за винятком тих зон, які не відкриті, а це: частина парку «Лиса гора» частина парку «Кіото» парк «Борців за свободу та незалежність» парк «Деснянський» парк «Муромець» частина парку на острові Труханів частина парку «Пуща-Водиця» частина Маріїнського парку Всі інші парки — безпечні для відвідування.
Німеччина планує націоналізувати колишню дочірню компанію «Газпрому»
Влада Німеччини планує націоналізацію компанії Sefe – колишньої дочірньої структури «Газпрому». За даними німецького видання Der Spiegel, компанія, яка вже перебуває у довірчому управлінні німецького уряду, остаточно перейде у власність держави, передає Інтерфакс-Україна. За словами джерел видання, такі плани пов’язані із ситуацією навколо газової компанії зі штаб-квартирою в Лейпцигу VNG (Verbundnetz Gas Agbo), яка на…
Як кияни мусять розрахуватися за воду за період відсутності у житлі, пояснили у КМДА
Власники столичних квартир, які залишили на деякий час своє житло та побачили у платіжках нарахування за воду, якою не користувалися, мають попросити зробити перерахунок. Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв. Без отримання даних про споживання води, навіть під час війни, комунальники нараховують плату за водопостачання відповідно до норми на квартиру або споживача. Після…
“Лекції майбутнього”
«Лекції майбутнього» — формат підтримки українського суспільства від шістьох Нобелівських лауреатів з Європи та Азії. Лауреати Нобелівської премії проводять онлайн-лекції для українців. Зареєструватися на них може кожен охочий. Лекції відбуватимуться онлайн з синхронним перекладом на українську. Розклад онлайн лекцій на квітень за посиланням: https://chytomo.com/lavreaty–nobelivskoi–premii–provodiat–onlajn–lektsii–dlia–ukraintsiv/
КПІ-2023: підсумки року
Попри другий рік війни Київський політехнічний інститут не зупинявся в наукових досягненнях, відкритті нових можливостей та досягненні пріоритетів. Цьогоріч КПІ виповнилося 125. КПІ — незмінний лідер технічної освіти в Україні. Це підтверджує першість у численних рейтингах. Студенти й науковці здобували перемоги, представляли чергові розробки та інновації. КПІ започатковував нові спільні проєкти з європейськими університетами, розширював…