Корисна інформація для студентів та викладачів!

Щоб простіше орієнтуватись в інформаційному просторі в частині поновлення освітнього процесу в університеті в умовах воєнного стану, враховуючи питання, що неодноразово обговорювались зі студентами, викладачами, представниками кафедр та адміністрацій підрозділів, департамент навчально-виховної роботи зібрав для вас основні інформаційні повідомлення в єдиний пост.

Нормативні документи:

Наказ НУ/55/2022 від 22.03.2022 «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу під час правового режиму воєнного стану».

«Інформаційний лист» №ІР/8/2022 керівникам навчальних підрозділів університету.

Розпорядження РП/52/2022 від 24.03.2022 «Про відкриті курси платформи дистанційного навчання «Сікорський»».

Регламент організації освітнього процесу в дистанційному режимі.

Регламент проведення семестрового контролю в дистанційному режимі.

Освітній процес

Організація освітнього процесу у весняному семестрі 2021/2022 н.р. в умовах воєнного стану.

Пояснення процедур для студентів щодо навчання на час воєнного стану.

– Відповіді на типові питання, озвучені студентами під час зустрічей та надіслані в бот ДНВР у форматі питання-відповідь щодо освітнього процесу з квітня 2022.

Скорегований графік організації освітнього процесу.

Порядок реалізації академічної мобільності в умовах дії правового режиму воєнного стану.

Військовий облік

– Ви змінили місце проживання? Потрібно стати на військовий облік! Пост про те, як отримати довідку Ф-20 для студентів та довідку з місця роботи, що видається ВКАС Університету для співробітників.

Інші корисності

Coursera: доступ до більш ніж 5200 курсів і 2200 керованих проектів від провідних університетів і партнерів.

Як отримати email у домені kpi.ua?

Навчальна підписка на онлайн сервіси Office365, Microsoft Azure Dev Tools, SolidWorks.

Проєкт «Юридична допомога під час війни» від ФСП.

Як доєднатися до колективної DDoS атаки на росію та перелік безкоштовних VPN для українців.

Якщо виникають ще питання чи є проблеми з навчанням, непорозуміння з викладачами – пишіть нам в бот @DNVR_team_bot або заповнюйте форму (анонімно).