В ірпінське «Залізне містечко» заселилися перші мешканці

В першому в Україні «Залізному містечку», облаштованому в Ірпені, відбулося новосілля: туди заселилися перші мешканці, які втратили оселі внаслідок російської агресії.

«Це унікальний спільний проєкт Укрзалізниці та міста. І це не лише спальні вагони, де ірпінці, які втратили своє житло, можуть тимчасово проживати. Тут облаштовано зелену і мангальні зони, встановлено альтанки, дитячий майданчик, є окремі вагон-ресторан і вагон із душовими кабінками. Сюди тричі на день привозитимуть гарячу їжу, Укрпошта доставлятиме прямо у “Залізне містечко” посилки», – написав на своїй сторінці у фейсбуці Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Він відзначив, що на проживання в «Залізному містечку» вже зареєструвалися 49 осіб. «А загалом у містечку може комфортно проживати 150 людей. Місця ще є, тож хто хоче – звертайтеся в Ірпінську міськраду», – зауважив мер.

«Я щиро вдячний керівництву й працівникам Укрзалізниці за те, що одразу відгукнулися, коли я звернувся за допомогою! Від імені Ірпінської громади вручив подяки голові правління АТ “Укрзалізниця” Олександру Камишіну та керівнику регіональної філії “Південно-Західна залізниця” Андрію Букіну. Результат нашої спільної роботи перевершив усі очікування», – підкреслив Олександр Маркушин.

Author: Vadim