Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Бакалавр – це освітній ступінь, що здобувається на першому рівні вищої освіти та присуджується закладом вищої освіти у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти освітньо-професійної програми, обсяг якої становить 180-240 кредитів ЄКТС.

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ ІЕЕ

Набір на Вступ за сертифікатом ЗНО на бакалаврат здійснюється на денну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб) та на заочну форму навчання за контрактом.

Вартість навчання у 2020/2021 навчальному році

Вартість навчання в розрізі освітніх програм з 2020/2021 навчального року

СЕРТИФІКАТИ ЗНО (приймають за 2018, 2019, 2020, 2021 роки)

Мінімальний конкурсний бал – 125.

Якщо у вас є сертифікат ЗНО з української мови та літератури за 2018-2020 роки, ви можете надати його замість сертифікату ЗНО з української мови.

Дати прийому заяв та документів, проведення вступних випробувань, тощо будуть змінюватись відповідно до строків закінчення карантину. Актуальну інформацію можна отримати підписавшись на наш телеграм-канал або на сайті приймальної комісії у розділі:

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Щодо дат прийому заяв та документів, проведення вступних випобувань, тощо ви можете ознайомитися у розділі “Ключові дати” на сайті pk.kpi.ua

Адреса Відбіркової комісії Інституту енергозбереження та енергоменеджменту: вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кім. 506, м. Київ.

Під час прийому документів відбіркова комісія ІЕЕ може бути розміщена в іншому корпусі.

На період карантину звертайтеся за телефонами: +38 (063) 139-78-54, +38 (093)248-12-25.

Email: IEE_PK@kpi.ua

Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі.

Сертифікат факультету довузівської підготовки (ФДП)

Якщо ви маєте сертифікат ФДП, то бали сертифікату ФДП будуть додаватись автоматично через Ваш особистий кабінет. Ваш бал у сертифікаті ФДП буде помножений на коефіцієнт 0,05, таким чином ви можете одержати до 10 балів відповідно (Наприклад: 100% = 200 балів, 200 * 0,05 = 10 додаткових балів).

Остаточно конкурсний бал множиться на галузевий коефіцієнт (ГК) та сільський коефіцієнт (СК), причому:
– ГК дорівнює 1,02 для поданих заяв з пріоритетністю 1 та 2;
– СК дорівнює 1,05 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу.

Вступники надають довідку про реєстрацію місця проживання згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року №207. СК для осіб, що є внутрішньо переміщеними особами та проживають в селі без реєстрації, не застосовується.

З правилами прийому можна ознайомитися за наступним посиланням:

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Розрахуй свій конкурсний бал саме для участі у конкурсі для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії