6 червня 2024 року Міжнародна інжинірингова компанія GEA провела вебінар для студентів

Міжнародна інжинірингова компанія GEA продовжує свою місію впливу на майбутнє, пропонуючи вагому можливість для молоді вдосконалити свої навички та здобути цінний досвід у сфері інженерії та інновацій.

Тому 6 червня 2024 року був проведений  вебінар для студентів з метою залучення їх на стажування. Подія була успішною, збільшивши інтерес молоді до можливостей кар’єри в цій інноваційній компанії.

Окрім інформації про можливості стажування, учасники вебінару отримали унікальну можливість взяти участь у вікторині з цінними призами. Ця ініціатива виявилася додатковим стимулом для студентів, які прагнуть розвиватися в сфері технологій обробки продуктів харчування та напоїв.

Зацікавленим студентам рекомендується надіслати своє резюме на імейл: GEAUkraine_Internship@gea.com.