27.09.2021 р. відбудеться засідання Вченої Ради ІЕЕ о 15:00, протокол засідання № 2.

(засідання Вченої Ради ІЕЕ відбудеться в ауд. № 316)

Під керівництвом голови Вченої Ради ІЕЕ Сергія ДЕНИСЮКА, відповідно до порядку денного, буде розглянуто наступні питання:

1. Про інтенсифікацію наукової роботи ІЕЕ у відповідності до наказу «Про навчально-наукові інститути КПІ ім. Ігоря Сікорського». (доповідачі – директор ІЕЕ Сергій ДЕНИСЮК, Сергій БОЙЧЕНКО)

2. Про організацію профорієтації ІЕЕ. (доповідач – Гліб ДЕМЧУК)

3. Про організацію навчального процесу ІЕЕ. (доповідач – заступник директора ІЕЕ Вадим ТКАЧЕНКО)

4. Про стан електронних ресурсів та періодичних видань ІЕЕ. (доповідач – заступник директора ІЕЕ Олександр ДАНІЛІН)

5. Про попередні результати самоаналізу ІЕЕ. (доповідач – заступник директора ІЕЕ Анатолій ГАН)

6. Про затвердження звітів аспірантів 1-4 року навчання. (доповідачі – завідувачі кафедр ІЕЕ)

7. Різне.