Міністерство енергетики України передало ПрАТ «Укргідроенерго» чергову партію
гуманітарної допомоги у вигляді енергетичного обладнання вагою близько 10 тонн.
Серед обладнання – генератори та роз'єднувачі, які надіслали до України Японія,
Нідерланди та Республіка Корея.
Схожі записи
ПРО БЕЗПЕЧНЕ ВИКОНАННЯ РОБІТ В ЕЛЕКТРОУСТАНОВКАХ
Роботи в діючих електроустановках, як до так і вище 1000 В входять до переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 р. № 15. Тому підприємство, що має на меті виконувати обслуговування, експлуатацію та монтаж електроустановок повинно дотримуватись вимог охорони праці. Якщо цим нехтувати,…
Advanced Research Workshop “Energy infrastructure resilience in response to war and other hazards” в рамках програми НАТО «Наука для миру та безпеки»
З 23 по 26 вересня 2024 року українська делегація від КПІ ім. Ігоря Сікорського прийняла участь у Advanced Research Workshop “Energy infrastructure resilience in response to war and other hazards” в рамках програми НАТО «Наука для миру та безпеки», який відбувся в Жешувському політехнічному університеті ім. Ігнація Лукасєвіча, Польща. Основна мета Воркшопу – об’єднання міжнародних…
Перша в Україні газова когенераційна установка розпочала роботу в Ірпені
Київоблгаз збудував газопровід середнього тиску для газопоршневоїелектростанції. Це перша подібна установка, яка стане початком створеннясистеми розподіленої електрогенерації в Україні.В умовах постійних відключень світла газова когенераційна установкастане надійним резервним джерелом електроенергії для центральної котельні ,яка забезпечує теплом 70% мешканців Ірпеня. У березні схожа електростанціябуде запускатися у Чернігові, потім у Сумській та Полтавській області.Передбачається, що буде встановлено…
Опитування з метою визначення потреб учених в Україні
Опитування є початковим етапом проєкту UAScience.Reload, ініціатори якого прагнуть максимально допомогти кожному вченому з України в ці складні часи та планують організувати всебічну підтримку української науки, залучивши усіх стейкхолдерів, у т.ч. міжнародних партнерів. Опитування є анонімним, його результати будуть використані в узагальненому вигляді. Це потребуватиме до 15 хвилин Вашого часу. Ваші відповіді є важливими! https://www.uascience–reload.org/opytuvannya/