СПЕЦПРОЄКТ Всеукраїнська ПРАКТИЧНА онлайн-конференція «ЗАДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО КУРСУ: наука+практика. Як синхронізувати знання і вимоги часу»

СПЕЦПРОЄКТ

Всеукраїнська ПРАКТИЧНА онлайн-конференція

«ЗАДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО КУРСУ: наука+практика. Як синхронізувати знання і вимоги часу»

13 листопада, 10.00 – 15.00

Організатори: Професійна асоціація екологів України, журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», Національний центр сталого розвитку

Запрошуються всі, хто хоче вчитися і вчити, хто хоче взяти на роботу добре підготованих молодих фахівців і хто таку роботу шукає!

Чи розуміють майбутні менеджери-природоохоронці, які виклики їх чекають?
Чи співпадає арсенал знань студентів з тими очікуваннями, які висуває роботодавець?

Як синхронізувати ці процеси?

Що повинен знати еколог-випускник ВНЗ, щоб отримати роботу, про яку мріє?

Які скіли мають бути в арсеналі молодого спеціаліста?

Що забезпечить якісні результати задля довкілля з перших днів роботи?

Кого беруть на роботу підприємства та яким інструментарієм має володіти молодий спеціаліст?

З якими складнощами доведеться зіштовхнутися з перших днів та які перепони подолати?

На конференції провідні експерти-практики спільно з головними екологами підприємств України дадуть відповіді на ці та багато інших болючих запитань студентів-випускників, розкажуть, на які моменти слід вже зараз звернути увагу, поділяться лайфхаками в підготовці себе до практичної діяльності!

Проєкт соціальний! Участь безкоштовна! Необхідна реєстрація! https://cutt.ly/ngO3ipf

Україна вже задекларувала свої наміри щодо підтримки сталого розвитку та його цілей: підписано Угоду про асоціацію з ЄС, адаптовано Цілі сталого розвитку, озвучено прагнення стати учасником Європейського зеленого курсу. Однак, механізми державного регулювання та стимулювання, які б забезпечували реалізацію цих завдань, потребують значного доопрацювання із залученням усіх стейкхолдерів – держави, бізнесу та громадськості.

Задля синхронізації розуміння, вишівської підготовки молодих фахівців і вимог бізнесу, ключовими темами онлайн-конференції стануть Європейський зелений курс та виклики декарбонізації, екологічна модернізація, циркулярна економіка та управління відходами, а також стратегії сталого розвитку бізнесу та держави. Ці теми є ключовими завданнями для всіх суб’єктів взаємодії.

До участі в проєкті запрошуються студенти-випускники і науковці провідних НЗ.

 За результатами конференції буде започатковано:

  «Практичну біржу» – для студентів екологічних спеціальностей, що працюватиме як центр із організації виробничих практик для студентів на провідних підприємствах (відповідно до обраної спеціалізації).

  «Центр зайнятості еколога» – для випукників ВУЗів за екологічними спеціальностями, як практичний інструмент працевлаштування/

  «Рекрутингове екологічне агентство» – для забезпечення бізнесу висококваліфікованими екологами із числа тимчасово не працевлаштованих.

Детальніше https://cutt.ly/fgO3l83

З питань участі: Наталія Мороз (063) 849 – 3806 
adm@ecolog-ua.com

Схожі записи