Уже завтра розпочинається літній семестровий контроль 2022/2023 для студентів 1-3 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури
• 29.05.2023–10.06.2023 – 1 етап – виставлення заліків та захисти курсових робіт/проектів. У випадку виставлення оцінок за принципом заліку, оголошення результатів та проведення контрольних заходів з дисциплін здійснюється, як правило, на останньому занятті з дисципліни. Оцінки відображаються в ваших особистих кабінетах в Електронному кампусі.
• 12.06.2023-25.06.2023 – 2 етап – екзаменаційна сесія.
• З розкладом заходів семестровго контролю можна ознайомитись в персональному кабінеті системи Електронний кампус (розділ «Сесія»).
Ліквідація академічної заборгованості. Якщо оцінки вже оголосили, і ви “не допущені”, або отримали оцінку “незадовільно”, чи “не з’явилися” на заходи семестрового контролю або були “усунені” з них – можливість ліквідувати академічну заборгованість у вас буде:
• 26.06.2023-28.06.2023 – перша спроба ліквідації.
• 29.06.2023-01.07.2023 – друга спроба ліквідації.
У випадку наявності заборгованості ви не можете претендувати на академічну стипендію.
Індивідуальний графік навчання (ІГН)
• В оформленні ІГН наразі небагато сенсу, оскільки термін його дії до 30.06.2023, в той час як кінцевий термін ліквідації академічної заборгованості (https://t.me/dnvr_31/3586) – 01.07.2023. В ІГН всі екзамени ідуть згідно з розкладом сесії, але до 30.06 ще мають бути передбачені і дві спроби ліквідації академічної заборгованості, якщо вона у вас виникне. Тому не варто вже витрачати час на оформлення ІГН, витрачайте його на отримання допусків до заліків та екзаменів. Детальніше про ІГН (https://osvita.kpi.ua/node/32).
Академічна відпустка
• Академічна відпустка надається у випадку виникнення обставин, що унеможливлюють виконання освітньої програми. Обставини по можливості мають бути документально підтверджені. Детальніше (https://osvita.kpi.ua/node/178).
Дивіться також KПItalks: «Семестровий контроль – це просто» (https://www.youtube.com/watch?v=lp_F_tWgiF8), де в відеоформаті розповідається про особливості проведення семестрових контролів.
Виникають питання, непорозуміння під час семестрового контролю, озвучена оцінка відрізняється від виставленої у відомість – одразу пишіть нам (http://t.me/dnvr_team_bot). ДНВР @dnvr_31. Успіхів!
Якщо ти закінчив(ла) коледж чи технікум та одержав(ла) диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра, ти маєш право на основі свого диплома вступати до нас на кафедру Геоінженерії ННІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського на 1 курс. Навчатись за скороченою програмою – лише 3 роки замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра…
Це — 4 навчальні модулі, протягом яких ми допоможемо учасникам удосконалити свої продукти та послуги, прокачати бізнес, масштабуватись та залучити інвестиції. Старт — 26 травня. Навчання проходитиме в онлайн-форматі, участь безкоштовна. Детальніше про програму та реєстрація за посиланням: https://www.facebook.com/UkrSocAcademy/posts/1639091069789856?__cft__[0]=AZVsdLRblVLHQMI–WQgi8H8BLbdLd–nf4JFDYtLDFyqpCgCcM9Z_v8qJUgQgrNr7_cX1bqjXCoVNKLkRfPBVIcesgZOUmje2_tjXrEvG7RWKpW5X3ppEzKk8l3lPwuCyKac&__tn__=%2CO%2CP–R
Британо-нідерландська нафтогазова компанія Royal Dutch Shell plc оголосила про плани будівництва найбільшого в Європі підприємства з виробництва водню із відновлюваних джерел енергії. Завод Holland Hydrogen I буде розташований у найбільшому європейському порту в місті Роттердам і введений в експлуатацію до 2025 року. Його потужність становитиме 60 тонн водню на день, передає Інтерфакс-Україна. Енергія для процесу…
Дивитись українське – це також про підтримку держави під час війни. Сьогодні українські журналісти, блогери, гумористи, наковці, викладачі, митці та експерти в різних сферах створюють чудовий контент, що є альтернативою російськомовному ютубу. Підбірка україномовних ютуб каналів різних жанрів за посиланням https://t.me/careerhub/402
Середньорічна загибель посівів озимих культур в Україні внаслідок несприятливих умов осінньо-зимового періоду становить близько 15-20%. Безпосередньо від вимерзання посіви гинуть щонайменше раз на 10 років, пише журнал The Ukrainian Farmer. Як показують багаторічні спостереження, за останні 100 років ушкодження озимих зернових в Україні відбувалося внаслідок: низьких зимових температур – 35% випадків (домінуюча причина); періодів чергування заморозків…
9 червня 2023 року, дружня команда НН ІЕЕ у складі студентського активу, Спілки випускників НН ІЕЕ, викладачів та працівників Інституту активно долучилась до збору гуманітарної допомоги Херсонцям, які опинились у жахливій ситуації через абсурдні та нелюдські дії країни-агресора! Вже завтра допомога вирушить за своїм призначенням! Щиро вдячні усій спільноті КПІшників за небайдужість, а ДНВР КПІ…