Уже завтра розпочинається літній семестровий контроль 2022/2023 для студентів 1-3 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури
• 29.05.2023–10.06.2023 – 1 етап – виставлення заліків та захисти курсових робіт/проектів. У випадку виставлення оцінок за принципом заліку, оголошення результатів та проведення контрольних заходів з дисциплін здійснюється, як правило, на останньому занятті з дисципліни. Оцінки відображаються в ваших особистих кабінетах в Електронному кампусі.
• 12.06.2023-25.06.2023 – 2 етап – екзаменаційна сесія.
• З розкладом заходів семестровго контролю можна ознайомитись в персональному кабінеті системи Електронний кампус (розділ «Сесія»).
Ліквідація академічної заборгованості. Якщо оцінки вже оголосили, і ви “не допущені”, або отримали оцінку “незадовільно”, чи “не з’явилися” на заходи семестрового контролю або були “усунені” з них – можливість ліквідувати академічну заборгованість у вас буде:
• 26.06.2023-28.06.2023 – перша спроба ліквідації.
• 29.06.2023-01.07.2023 – друга спроба ліквідації.
У випадку наявності заборгованості ви не можете претендувати на академічну стипендію.
Індивідуальний графік навчання (ІГН)
• В оформленні ІГН наразі небагато сенсу, оскільки термін його дії до 30.06.2023, в той час як кінцевий термін ліквідації академічної заборгованості (https://t.me/dnvr_31/3586) – 01.07.2023. В ІГН всі екзамени ідуть згідно з розкладом сесії, але до 30.06 ще мають бути передбачені і дві спроби ліквідації академічної заборгованості, якщо вона у вас виникне. Тому не варто вже витрачати час на оформлення ІГН, витрачайте його на отримання допусків до заліків та екзаменів. Детальніше про ІГН (https://osvita.kpi.ua/node/32).
Академічна відпустка
• Академічна відпустка надається у випадку виникнення обставин, що унеможливлюють виконання освітньої програми. Обставини по можливості мають бути документально підтверджені. Детальніше (https://osvita.kpi.ua/node/178).
Дивіться також KПItalks: «Семестровий контроль – це просто» (https://www.youtube.com/watch?v=lp_F_tWgiF8), де в відеоформаті розповідається про особливості проведення семестрових контролів.
Виникають питання, непорозуміння під час семестрового контролю, озвучена оцінка відрізняється від виставленої у відомість – одразу пишіть нам (http://t.me/dnvr_team_bot). ДНВР @dnvr_31. Успіхів!
Досвід міжнародних судових справ щодо екологічних злочинів та можливі шляхи стягнення відшкодувань з росії за шкоду довкіллю обговорили світові експерти з заступницею Міністра з питань європейської інтеграції Іриною Ставчук на конференції. Панельна дискусія відбулася в рамках онлайн-конференції до 52-го Міжнародного Дня Землі – щорічної природозахисної події що проводиться з 1970 року. Подробиці https://mepr.gov.ua/news/39156.html?fbclid=IwAR2j-LAo9eGge_HLnVK6GIPFZYhhki91CIeJynlFD0YlKmBVfEfcIbeg-fU
Засідання студентського наукового гуртка «Електромеханічні та мехатронні системи» в 2022 році відбулось, в силу відомих причин, онлайн. Були розглянуті результати роботи учасників гуртка, які за активну позицію в наукових дослідженнях отримали додаткові бали на зимову сесію. Заплановані теоретичні роботи на 2022 рік: підготовка та подання двох патентів; підготовка матеріалів до виступу на конференціях;…
Кабінет міністрів на засіданні у середу, 12 жовтня, затвердив постанови, які дозволять врегулювати заборгованості на газовому ринку. Про це представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив у Telegram. Зокрема, Кабмін затвердив Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для врегулювання заборгованості та проведення розрахунків, згідно із законом «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та…
Шановні молоді науковці – магістранти та аспіранти! Запрошуємо Вас до участі в роботі ХIV науково-технічної конференції «Енергетика. Екологія. Людина», яка відбудеться 2-3 червня 2022 р. дистанційно у форматі інтернет-конференції. Метою конференції є спілкування досвідчених і молодих дослідників – студентів та аспірантів – з питань перспективних розробок та наукових досягнень в енергетиці сталого розвитку, гірництві, екології,…
Запрошуємо до ближчого знайомства з ChatGPT Дізнаємось, чому це не штучний інтелект:) Які існують типи штучного інтелекту і де вони зустрічаються у нашому житті. На прикладах ознайомимося з основами роботи із ChatGPT. Як правильно використовувати його можливості в роботі бібліотекарів. Ну, і на кінець – реальні проєкти на основі ChatGPT та спроба прогнозу на найближчі…