День вступника. Відчуй КПІ! 29.06.2024 з 10:00 до 15:00

🚴 Подія літа на яку чекають, вже зовсім скоро, 29 червня, відбудеться «День вступника. Відчуй КПІ!». Отож хапай батьків і друзів й мерщій у КПІ, адже нам є, що вам показати. Ви зможете поринути в університетську атмосферу, поспілкуватись зі студентами й викладачами, дізнатись більше про обрані факультети / НН інститути, спробувати себе в різноманітних майстер-класах, пройти крутезний квест з призами, відвідати екскурсії кампусом.

🔸 У межах заходу будуть діяти різноманітні локації:

•  КПІ-Expo – представлення факультетів/інститутів, розробок наукових та інженерних гуртків і не тільки;
  • Чат-альтанка – спілкування гостей із студентами університету на актуальні для вступників теми;
  • Локація Студмістечка – всі відповіді щодо поселення та проживання в гуртожитках університету;
  • Інтерактивно-спортивна локація – проведення настільних ігор та спортивних змагань тощо;
  • Соціально-просвітницька локація – від волонтерства та благодійності до соціально активної позиції студентства;
  • Квест з призами;
  • Екскурсії кампусом;
  • Локація Студентських ініціатив.

🕓 Коли: 29.06.2024 з 10:00 до 15:00

📍 Де: біля 1го корпусу КПІ (пр-т Берестейський, 37)

📢 Вступник на сайті  фейсбук | інстаграм | телеграм

🎥 Плейліст YouTube | календар вступника | каталог вступника бакалавр  / магістр

💭 З питаннями в телеграм-чат

❤️ Пориньте разом із студентами в атмосферу КПІ! Приходьте самі та приводьте своїх друзів!!!