В Україні з’явилась нова сонячна станція. За поточних умов, ця подія має особливе
значення, адже кожна СЕС – це енергетична стабільність і свідчення того, що країна
розвивається попри все, повідомила пресслужба АСЕУ Solar Steelconstruction.
Потужність нової станції 783 кВт, розташована вона в Кіровоградській області.
Основні роботи виконала компанія-партнер АСЕУ Solar Steelconstruction.
Спеціалісти компанії розробили проєкт, на власних потужностях виготовили
системи кріплення і виконали монтажні роботи.
Схожі записи
COVID-19 проник в офіс: як діяти роботодавцю?
У мережі можна відшукати чимало інформації на запит щодо дій роботодавця у випадку виявлення COVID-19 у працівника. Але за декілька хвилин пошуку стає зрозуміло, що інформації надто багато і вона або суперечлива, або неповна. Викликано це насамперед тим, що з березня 2020 року вимоги неодноразово змінювалися, а остаточного документа, який би чітко описував алгоритм роботодавця,…
Єврокомісія передасть Україні спорядження для захисту від хімічних та ядерних загроз на 11 мільйонів євро
Європейська Комісія передасть Україні зі своїх резервів на випадок надзвичайних ситуацій rescEU спорядження від хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних загроз на 11,3 млн євро. Про це йдеться в повідомленні ЄК. «Обладнання, надане ЄС, включає 300 тис. спеціалізованих захисних костюмів, 5,6 тис. літрів дезактивуючих речовин і 850 одиниць обладнання для операцій з дезактивації. Оскільки лікарні в…
Вебінари Web of Science у квітні
Вебінари Web of Science у квітні Протягом квітня 2022 року організація Clarivate проведе 5 вебінарів, присвячених різним аспектам роботи з платформою наукової літератури Web of Science: 7 квітня – «Хижацькі видання: розпізнати та уникнути» 12 квітня – «EndNote: оформлення бібліографії статті за форматом журналу» 14 квітня – «Авторські профілі науковця» 26 квітня – «Research Smarter:…
Жива батарейка: вчені змусили бактерії перетворювати метан на електрику
Ефективність біологічної електростанції на основі анаеробних мікроорганізмів склала 31%, а це вище, ніж у газових ТЕС. Учені навчилися збирати електроенергію, яку виробляють бактерії, поглинаючи метан. Дослідження описано у статті для журналу Frontiers in Microbiology. Мікробіологи з Університету Наймегена в Нідерландах продемонстрували, що мікроорганізми можуть одночасно очищувати атмосферу від газових викидів і виробляти електроенергію для потреб людства….
Кількість домогосподарств з сонячними електростанціями активно зростає
На сьогоднішній день вже понад 35,4 тис. сімей в Україні встановили сонячні електростанції та отримують електроенергію від енергії сонця. Загальна потужність таких сонячних електростанцій (СЕС), за даними прес-служби Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, становить 933 МВт. Сьогодні ми спостерігаємо, як в Україні поступово розвивається нова культура використання «чистої» енергії для власних потреб. Вже маємо понад 35…
ПІДПРИЄМСТВА ПУБЛІЧНО ЗВІТУВАТИМУТЬ ПРО ВИКИДИ В АТМОСФЕРУ
Кабінет Міністрів підтримав нові правила для підприємств, які забруднюють своїми викидами атмосферу. Такі компанії будуть зобов’язані публікувати інформацію про рівень забруднення. Ці дані акумулюватимуть на екологічній платформі Міндовкілля «ЕкоСистема». В уряді назвали переваги, які має надати такий підхід: вся інформація про вплив на стан повітря буде зібрана на «ЕкоСистемі», доступ матимуть всі охочі; завдяки вільному…