єРобота. Підприємці отримують мікрогранти на сумму майже 150 млн гривень

В рамках 12 хвилі програми “Власна справа” 626 переможців програми отримають мікрогранти на загальну суму 148,3 млн гривень. Про це повідомляє Міністерство економіки. 

«В рамках грантової програми мікрокредитування «Власна справа» підприємці можуть отримати мікрогранти на започаткування або розширення власного бізнесу на суму до 250 тисяч грн. Головною умовою допомоги від держави є створення нових робочих місць. Таким чином ми одночасно підтримуємо бізнес і боремось з безробіттям. Наразі в рамках вже 12-ї хвилі реалізації цієї програми українці отримають майже півтори тисячі нових робочих місць», – повідомила міністр економіки Юлія Свириденко.

Серед переможців дванадцятої хвилі програми найбільше підприємців у таких сферах:

  • 192 – оптова та роздрібна торгівля,
  • 103 – переробна промисловість,
  • 79 – тимчасове розміщування й організація.

Внаслідок реалізації бізнес-планів отримувачів грантів буде створено 1419 робочих місць.

Найбільша кількість переможців 12-ї хвилі зі Львівської (113 осіб) та Рівненській (68 осіб) областей, а також з міста Києва (61 особа).

Сумарно з початку реалізації програми “Власна справа” було затверджено грантів на суму близько 776,8 млн грн для 3321 підприємець. За попередніми розрахунками буде створено 8313 нових робочих місць.

Нагадаємо, Кабмін виділив Мінекономіки з резервного фонду держбюджету 320,95 мільйона гривент на гранти для створення або розвитку бізнесу у межах програми «єРобота», з чого 306,46 мільйона – на розвиток переробних підприємств, а 14,5 мільйона – на створення або розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства.

Author: Vadim