Схожі записи
Лінію для експорту електроенергії з Хмельницької АЕС у Польщу відновлять до кінця року
Україна та Польща планують відновити та ввести в експлуатацію високовольтну лінію електропередачі Хмельницька АЕС-Жешув з переведенням її на напругу 440 кВ до кінця 2022 року. Про це на прес-конференції повідомив голова НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький, передає Інтерфакс-Україна. «Ми маємо оптимістичні очікування, що протягом року, або навіть швидше, ми відновимо роботу цієї лінії», – сказав голова…
Відкрита лекція «Енергетика і глобальне потепління»
Відкрита лекція Баска Б.І. Time: This is a recurring meeting Meet anytime Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/81978881385?pwd=dVE1QjJLTVZlNXJVOGYzTDF5M0FUdz09 Meeting ID: 819 7888 1385 Passcode: 340254
Результати складання комплексного фахового випробування 14.09.2022
Результати складання комплексного фахового випробування. Спеціальність 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”: Освітня програма “Системи забезпечення споживачів електричною енергією”; Освітня програма “Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології”.
У Міненерго розповіли, яку енергетику розвиватиме Україна
Енергетична стратегія України передбачає суттєві перетворення українського енергетичного сектору. Україна у найближчі десятиліття розвиватиме атомну і “зелену” енергетику, при цьому вугілля буде не затребуване вже до 2040 року. Про це повідомив заступник міністра енергетики України з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков, який в онлайн-форматі взяв участь у панелі “Енергетична інфраструктура України: від руйнування до стійкості”,…
Наявні потужності та потенціал експорту “зеленого” водню з України до ЄС
Відповідно до Європейського зеленого курсу упродовж 2025-2030 років воднева енергетика має стати головною складовою інтегрованої енергетичної системи ЄС, а потужність установок електролізу зросте. Україна є невід’ємною частиною майбутньої водневої енергетики ЄС. Так, у Водневій стратегії передбачена співпраця з Україною у розбудові відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) та виробництві “зеленого” водню, а також залучення України до промислового Європейського Альянсу…
Вчені створили унікальні «автономні» сонячні панелі: як їм це вдалося
Головна проблема сонячних панелей – їх постійне забруднення, що значно зменшує їхню продуктивність, а чистити їх – заняття непросте, довге та затратне. Але вчені з німецького Інституту Фраунгофера, схоже, розв'язали цю проблему, пише New Atlas. Інженери з Німеччини розробили ультратонке покриття, яке може зробити сонячні панелі та інші поверхні самоочисними завдяки зміні реакції на воду в залежності…