Схожі записи
СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ ВИСТУПИВ ПІД ЧАС ПАНЕЛЬНОЇ ДИСКУСІЇ ПЕРЕД-САМІТУ ООН ІЗ ПИТАНЬ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ!
28-30 червня 2022 року у штаб-квартирі ЮНЕСКО (місто Париж, Французька Республіка) відбувається Перед-саміт із питань трансформації освіти, що передує Саміту з питань трансформації освіти, який проводитиметься під час 77-ої сесії Генеральної Асамблеї ООН. Метою заходу є визначити цілі, напрями та шляхи трансформації освіти в усьому світі; підбити підсумки щодо програм із відновлення втрат навчання, пов’язаних…
Проведення медичних оглядів працівників у 2022 році
У відповідності з вимогами Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 р. № 246 триває робота щодо визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам у 2022 році. Процедуру проведення медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких,…
Вітаємо переможців освітньо-культурного конкурсу відеопроектів UNIQUE: DISCOVERY MY SPECIALITY!!!
Дорогі колеги, оголошуємо результати освітньо-культурного конкурсу відеопроектів UNIQUE: DISCOVERY MY SPECIALITY серед студентів 3 та 4 курсів. У заході взяли участь 15 студентів. Студенти проявили творчий підхід та показали свої здібності. То ж маємо наступні результати: 1 місце – Хоренко Анастасія (ОЕ-01), 2 місце – Світлана Ярощук (ОН-01), 3 місце – Марчук Андрій (ДС-01), Івахненко…
Учені зі США розробили літій-іонні батареї нового покоління: чим вони кращі
Співробітники Університету Баффало в США розробили конструкцію для літій-іонних батарей нового покоління, які краще відображатимуть стан заряду. Для поліпшення акумуляторів, які існують зараз, дослідники звернулися до науки за назвою магнітоіоніка — вона вивчає використання перенесення іонів для управління магнетизмом. Вони вигадали нову конструкцію електрода, яка змінює магнітне поле в міру того, як частинки літію переміщуються…
«Програма навчальних візитів для українських студентів та докторантів у Варшавському університеті»
Заявку на участь у Програмі може подати будь-який студент та аспірант, який є громадянином України чи Польщі та був студентом чи аспірантом українського ВНЗ у 2021/22 навчальному році, а також прибув до Польщі не раніше 24 лютого 2022 року (або ще перебуває на території України). Умовою участі є проведення власної науково-дослідницької роботи в університеті на…