Привітання Голові Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Гурі Костянтину Юрійовичу

1507

Шановний Костянтин Юрійович!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду – в.о. Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.


Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, управлінський талант, освіта і організаторські здібності дозволять Вам домогтися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту.


Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо Вам великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності на новій посаді хай буде міцне здоров`я, сповнене любові серце, натхненна думка й добрі почуття. Хай притаманні Вам енергія, завзятість та наполегливість і надалі сприяють піднесенню іміджу Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України! Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчих перемог. Нехай дружні привітання від колективу Інституту енергозбереження та енергоменеджменту додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю!

Author: Vadim