Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти ЗАПРОШУЄ

Запрошуємо до участі у міжнародному форумі «Забезпечення якості вищої освіти в умовах війни», який відбудеться 24 травня 2022 року о 15:00. Під час заходу ректори провідних ЗВО України ознайомлять світову спільноту із діяльністю своїх університетів в аспекті забезпечення якості вищої освіти під час повномасштабного вторгнення рф.
Форум організує Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні в межах проєкту «Сприяння підходам, заснованим на верховенстві права та правах людини, в системі вищої освіти» та у співпраці з Комітетом ВР з питань освіти, науки та інновацій, Міністерством освіти і науки України.  
За програмою плануються виступи представників E4 (ENQA, ESU, EUA, EURASHE), міжнародних мереж забезпечення якості вищої освіти, очільників Комітету Верховної ради з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти і науки, а також презентація проєкту Національного плану дій зовнішнього забезпечення якості вищої освіти України на період 2022-2023 рр.  
Зареєструватися для участі у форумі Ви можете за цим посиланням:  
Захід відбуватиметься на онлайн-платформі zoom та у прямому ефірі на нашій ФБ-сторінці

Author: Vadim