Налагодження співпраці з UNIDO – United Nations Industrial Development Organization

8 червня 2023 Пащенко Олексій Вікторович, національний координатор Проєкту UNIDO/GEF UKR IEE та Іншеков Євгеній Миколайович, національний координатор з тренінгів та експерт з стандартизації Проєкту UNIDO/GEF UKR IEE зустрілися з Оксаною Вовкдиректором Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту (НН ІЕЕ) Київського політехнічного інституту (КПІ) імені Ігоря Сікорського та Анатолієм Чернявськимдиректором Центру підготовки енергоменеджерів (ЦПЕМ), щоб обговорити напрямки можливої співпраці між НН ІЕЕ та Проєктом UNIDO/GEF UKR IEE.

Олексій Пащенко надав оновлену інформацію про проєкт UKR IEE, поточні результати та досягнення проєкту, а також поточні цілі та заходи. Проєкт майже на завершальній стадії. Результати включають:

– Україна прийняла всі міжнародні стандарти СЕнМ та EE, опубліковані до 2019 року (15 стандартів).

– В Україні є національні експерти з впровадження СЕнМ, національно акредитовані органи сертифікації та провідні аудитори СЕнМ відповідно до ISO 50001.

Вищезазначене було зроблено за значної підтримки з боку ПроєктуUNIDO/GEF UKR IEE: методологічної, технічної, експертної та фінансової.

Решта проєктних заходів в основному зосереджена на розвитку вже запущеного Фонду Гарантування Кредитів (ФГК), розробці Схеми добровільних угод в Україні та певній підтримці Уряду України та промисловості.

Оксана Вовк проінформувала про поточні досягнення та плани Наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту (НІЕЕ) Київського політехнічного інституту (КПІ) імені Ігоря Сікорського

В результаті зустрічі сторони намітили шляхи активізації співпраці між UNIDO та Центром підготовки енергоменеджерів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Директор Центру, Анатолій Чернявський, запропонував залучити до Програм тренінгів навчальні матеріали UNIDO та розширити пакет освітніх послуг Центру підготовки енергоменеджерів.

Для України якісна підготовка фахівців енергетичного сектору актуальна, як ніколи!

Author: Vadim