КПІ ім. Ігоря Сікорського – у рейтингу QS World University Rankings

Вісім українських університетів увійшли до переліку закладів освіти, представлених у рейтингу QS World University Rankings 2022.

Результати цьогорічного дослідження, що проводиться британським агентством QS Quacquarelli Symonds, опубліковані на сайті рейтингу.

Найвищу позицію серед українських вишів посідає Харківський національний університет ім. Каразіна (511–520 місце у світовому рейтингу). Минулоріч цей заклад був у світовому рейтингу на 477 позиції.

На другій сходинці з позицією 601–650 – Київський національний університет ім. Шевченка. Цей заклад зберіг позицію у світовому рейтингу з минулого року. 

Третім серед закладів вищої освіти України, зберігаючи позицію 651–700, є НТУ «Харківський політехнічний інститут».

Наступну сходинку ділять НТУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського» і Сумський державний університет. Ці заклади і цього, і минулого року перебувають на позиції 701–750 у рейтингу QS World University Rankings.

На шостому місці (801–1000 позиції) – НУ «Львівська політехніка». Цей університет минулого року мав таку саму позицію у світовому рейтингу.

Сьому й восьму сходинку (1001–1200 позиції) поділили Львівський національний університет ім. Франка (уперше представлений у QS World University Rankings) і НУ «Києво-Могилянська академія» (у 2021 мала позицію 1001+). 

Рейтинг QS World University Rankings укладається вже понад 15 років. Його вважають одним з найавторитетніших у світі поряд із шанхайським Academic Ranking of World Universities, американським U.S. News та іншим британським рейтингом від Times Higher Education.

Author: Vadim