Ердоган знову замовив Путіну слівце за мир між Росією та Україною

Туреччина готова продовжити посередництво для припинення війни між Росією та Україною, заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган президенту Росії Володимиру Путіну у телефонній розмові 28 квітня.

Джерело: “Anadolu Agency” з посиланням на Управління зв’язків Адміністрації президента Туреччини

Деталі: Ердоган зазначив, що Анкара готова виявити ініціативу щодо припинення війни між Росією та Україною та продовжити посередництво в ім’я миру в Чорноморському регіоні.

Турецький лідер висловив надію на те, що позитивний імпульс переговорного процесу у Стамбулі між Києвом та Москвою, призведе до довгострокового миру в регіоні.

Ердоган запевнив, що Анкара продовжить рішучі та щирі кроки щодо усунення кризи та відновлення миру між двома сусідніми державами.

Путін подякував Ердогану за організацію обміну російського льотчика Костянтина Ярошенка на американця Тревора Ріда, який відбувся 27 квітня за координації та нагляду Національної розвідувальної організації Туреччини.

Ердоган вказав на необхідність збереження тісних контактів та злагоджених дій спецслужб двох країн, що “сприяє запобіганню гуманітарним трагедіям та формуванню атмосфери стабільності в регіоні”.

Author: Vadim