Енергосервісні контракти

12 грудня 2023 року в навчально-науковому інституті енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася захоплююча відкрита лекція, організована завдяки співпраці з кафедрою електропостачання та компанією ТОВ “ЯСНО-Енергоефективність”, що привернула увагу численної студенської аудиторії.

Тема лекції “Енергосервісні контракти” виявилася надзвичайно цікавою та актуальною для сучасного енергетичного сектору та освітянської молоді. Спікерами цього заходу стали досвідчені фахівці з ТОВ “ЯСНО-Енергоефективність”: директор компанії Євген Тарасюк та менеджер Департаменту з управління проектами Сергій Свистюк.

Організаційний успіх цієї події не був би можливим без активної участі та вкладу директора НН ІЕЕ Оксани ВОВК, доцента кафедри електропостачання, кандидата технічних наук Олени БОРИЧЕНКО та доцента кафедри електропостачання, кандидата технічних наук Віталія ПОБІГАЙЛА у плануванні та координації важливого заходу.

Учасники лекції отримали унікальну можливість дізнатися про найновіші тенденції у сфері енергоефективності, а також обмінялися цінними практичними знаннями та ідеями. Ця інформативна лекція стала важливою подією для студентів, науковців та представників енергетичної галузі, сприяючи обміну досвідом та стимулюючи подальші дослідження у сфері енергетичного менеджменту.

Author: Vadim