В УКРАЇНІ РОЗШИЛИ ПЕРЕЛІК ЗАКРИТОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ОБ’ЄКТИ ЕНЕРГЕТИКИ

1

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на час воєнного стану розширила перелік інформації з обмеженим доступом щодо об’єктів енергетики. Доповнення до постанови №349 від 26 березня 2022 року про захист інформації в умовах воєнного стану, в тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури, затверджені відповідною постановою на засіданні НКРЕКП 20 квітня, повідомила «Енергореформа».

Згідно з постановою, до інформації, доступ до якої має бути закритий на сайтах ліцензіатів, відносяться:

– обсяги видобутку, споживання, зберігання, відвантаження ресурсів, в тому числі вугілля та вуглеводнів;

– дані логістики енергоресурсів із зазначенням маршрутів, місць тимчасового та постійного зберігання.

Крім того, закритою інформацією є:

– плани переміщення матеріально-технічних цінностей;

– кількість та якість поставленого чи наявного обладнання та технічна спроможність підприємства;

– інша інформація, що може ідентифікувати об’єкти критичної інфраструктури або створювати уявлення про потенціал об’єкта в енергосистемі України.

Також не мають розголошуватися персональні дані працівників енергетичного сектору із зазначенням місця роботи та посади. Не можна розміщувати на сайтах: відомості про місця запланованих ремонтних і відновлювальних робіт та процеси проведення таких робіт у реальному часі; відомості про місця руйнування об’єктів та елементів інфраструктури внаслідок бойових дій, місця потрапляння снарядів.

Джерело: https://kosatka.media/uk/category/elektroenergiya/news/v-ukraine-rasshili-perechen-zakrytoy-informacii-ob-obektah-energetiki

Author: Vadim