Відновленням пошкоджених війною будинків у Києві займеться британський бізнес

Під час британсько-українського інфраструктурного саміту в Лондоні було створено робочу групу, яка працюватиме над відновленням критичної інфраструктури Києва та Київської області. Також під час саміту підписали Меморандум щодо інфраструктурного відновлення України.

Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Його відомство вже розробляє державний реєстр пошкодженої внаслідок війни інфраструктури та рішення для цифрового управління відновленням.

Кубраков розповів про створення відкритої електронної системи управління відновленням інфраструктури – єдиним простором інформації, де кожен охочий зможе дізнатися про конкретні збитки, закупівлі робіт з відновлення та отримати аудит про використання коштів.

Ми вже маємо близько 30% зруйнованої інфраструктури. Але там, де це можливо – ми працюємо над відновленням транспортного сполучення. Зараз це швидкі і недорогі рішення. Вже встановлено 41 тимчасову переправу, розчищено майже тисячу кілометрів доріг. Окрім цього, по мірі покращення безпекової ситуації відновлюємо залізничне сполучення між різними регіонами країни», – сказав міністр.

Британський бізнес допоможе відновити пошкоджену та зруйновану інфраструктуру в Україні, включаючи транспортні системи, лікарні та школи у ключі більшої ефективності, безпеки та стійкості, повідомляє пресслужба уряду Великобританії.

Наші інфраструктурні та енергетичні компанії світового рівня та підприємства у сферах транспорту, охорони здоров’я та сільського господарства можуть не лише надавати негайну гуманітарну допомогу, а й відіграти свою роль у довгостроковому відновленні України. Разом ми можемо допомогти Україні стати кращими, сильнішими та зеленішими”, – сказала міністр міжнародної торгівлі Анн-Марі Тревельян.

Author: Vadim