INNOVATING EDUCATION. GENESIS ПРОВЕДЕ МАСШТАБНУ КОНФЕРЕНЦІЮ ДЛЯ ОСВІТЯН ЗА ПІДТРИМКИ МІНЦИФРИ ТА МОН

3 червня 2023 року Genesis запускає першу конференцію Innovating Education для освітян, які активно впроваджують цифрові технології в освітні практики. Подія відбуватиметься щороку та стане майданчиком для обміну досвідом між бізнесом, закладами освіти та державою з метою розвитку інноваційної країни, де технології та ІТ-освіта відіграють ключову роль. Тема цьогорічної конференції — «Взаємодія держави та ІТ-бізнесу».

Конференція відбудеться за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки у співпраці з Product IT Foundation for Education. Подія обʼєднає представників держави, бізнесу та академічної спільноти.

Теми, які розглядатимуть на Innovating Education:

  • Співпраця держави та продуктового ІТ-бізнесу в освіті: напрями та можливості.
  • Використання інноваційних технологій в освіті для розвитку студентів.
  • Розвиток сталого партнерства в освіті для економічного зростання України.
  • Розвиток ІТ-підприємництва та продуктового мислення у студентів.
  • Модернізація освіти для підготовки студентів до роботи в ІТ-бізнесі.

Серед спікерів:

  • Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації України. 
  • Оксен Лісовий, Міністр освіти і науки України.
  • Володимир Многолєтній, Співзасновник та CEO Genesis.
  • Олексій Ніщик, Education Operations Director, Genesis.
  • Тимофій Милованов, Президент Київської школи економіки.
  • Ілля Філіпов, СЕО студії онлайн-освіти EdEra.

Хто може долучитися?

  • Викладачі українських ЗВО.
  • Керівники закладів освіти.
  • Освітяни, які впроваджують цифрові технології.
  • Усі, кому небайдужі технології та освіта.

Участь у конференції є безоплатною. Формат участі змішаний: офлайн у Києві або онлайн на YouTube. Для участі необхідно зареєструватися. Кількість місць на офлайн-частині конференції буде обмеженою.

Деталі конференції та програма заходу доступні на сайті конференції.

Чому Genesis робить цю конференцію?

Українська ІТ-компанія Genesis об’єднує зусилля з освітянами та державою у створенні освітніх рішень задля зміцнення ринку продуктового ІТ. У межах співпраці з закладами освіти ІТ-компанія вже працює над Всеукраїнськими освітніми курсами-стажуванням для студентів усіх ЗВО України. Перший такий курс — «Створення та розвиток IT-продуктів» — у 2022/23 навчальному році вже інтегровано у 160 ЗВО. Компанія також долучається до створення навчальних дисциплін, консультує університети під час оновлення освітніх програм для технічних та економічних спеціальностей та підсилює академічну експертизу викладачів ЗВО практичними навичками спеціалістів із ринку продуктового ІТ-бізнесу.


Довідка:

Про Genesis

Genesis — це українська кофаундингова IT-компанія, яка разом із видатними підприємцями із СЕЕ будує глобальні високотехнологічні бізнеси. Компанія є одним із найбільших паблішерів неігрових застосунків у світі. Їх завантажили понад 300 мільйонів разів. Щомісяця застосунками користуються десятки мільйонів людей з усього світу.

Genesis — це одна з топових технологічних команд у Східній Європі. У 2023 році компанія визнана найкращим роботодавцем України воєнного часу за версією Forbes. Також Genesis входить у трійку найкращих IT-роботодавців за версією DOU.

Освіта — одна з пріоритетних сфер Genesis. Окремий департамент Genesis Education створює освітні можливості для українців — Genesis Academy, екосистему для розвитку стартапів та бізнесів СЕЕ регіону та корпоративне навчання для співробітників. Команда відділу також розвиває довгострокову співпрацю з закладами освіти та державою у межах напряму Genesis for Universities. За підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України Genesis працює над створенням всеукраїнських освітніх курсів-стажувань для студентів усіх ЗВО.

Про Product IT Foundation for Education

Product IT Foundation for Education («Освітня фундація продуктового IT») — це громадська організація, створена компанією Genesis, представниками фонду Horizon Capital та Київської школи економіки, задля розвитку IT-освіти та впровадження найкращих практик сучасного бізнес-навчання в українську систему академічної освіти.

Author: Vadim