25.09.2020 р. о 14:00 з використанням системи Google-Meet відбулось засідання Вченої Ради ІЕЕ, протокол № 3.

Були розглянуті наступні питання відповідно порядку денного, та при наявності кворуму:

1. Про стан підготовки та впровадження програми спільного навчання другого ступеня – Енергетика нового покоління (Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки). Про результати роботи Відбіркової Комісії ІЕЕ 2020 р. (доповідав директор ІЕЕ Сергій ДЕНИСЮК)
  2. Про стан інформатизації та діджиталізації ІЕЕ в умовах дистанційної освіти. Про стан підготовки до зустрічі та поселення студентів 1-го курсу. Про інформаційну систему контролю виконання наказів та розпоряджень по ІЕЕ. (доповідав заступник директора ІЕЕ Олександр ДАНІЛІН).
  3. Про стан розробки освітньої програми «Ресурсозберігаючі геоінформаційні технології в надровикористуванні». (доповідав завідувач кафедри Анатолій КРЮЧКОВ).
  4. Про затвердження індивідуальних планів аспірантів ІЕЕ. (доповідала заступник директора ІЕЕ Аліна ДИЧКО).
  5. Про стан самоаналізу кафедр ІЕЕ, відповідно до розпорядження «Про визначення відповідності кафедр ІЕЕ за основними напрямками їх діяльності». (доповідали заступники директора ІЕЕ Анатолій ГАН, Вадим ТКАЧЕНКО)
  6. Різне.