24.01.2021 р. відбудеться засідання Вченої Ради НН ІЕЕ о 14:00, протокол засідання № 6.

(засідання Вченої Ради НН ІЕЕ відбудеться очно в ауд. № 316)

Під керівництвом голови Вченої Ради НН ІЕЕ Сергія ДЕНИСЮКА, відповідно до порядку денного, буде розглянуто наступні питання:

1. Про організацію введення моніторингу характеристик роботи кафедр НН ІЕЕ відповідно до розпорядження Першого проректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Юрія ЯКИМЕНКО. (доповідачі – директор НН ІЕЕ, завідувачі кафедр НН ІЕЕ)
2. Звіт стану інформатизації НН ІЕЕ за 2021 рік. (доповідач – заступник директора НН ІЕЕ Олександр ДАНІЛІН)
3. Про попередні результати зимової сесії НН ІЕЕ. (доповідач – заступник директора НН ІЕЕ Вадим ТКАЧЕНКО)
4. Про роботу Вченої Ради НН ІЕЕ за 2021 рік. (доповідач – вчений секретар Вченої Ради НН ІЕЕ Віталій ПОБІГАЙЛО)
5. Про організацію роботи ВК НН ІЕЕ 2021/2022 рр. (доповідач – відповідальний секретар ВК НН ІЕЕ Любов ЄВТЄЄВА, Гліб ДЕМЧУК)
6. Різне.