2 березня 2023 р. на кафедрі АЕМК відбулася торжественне вручення підписаного Договіру про співпрацю з Енергетичною асоціацією «Українська воднева Рада» -https://hydrogen.ua/ua/novyny/.

Представники обговорили спільні амбітні плани на майбутнє.
З боку Енергетичної асоціації «Українська воднева рада» взяв участь у підписанні Договору  Віце-президент ЕА Олександр Дьяченко та від НН ІЕЕ – завідувач кафедри автоматизації електротехнічних та мехатронних комплексів – Сергій Бойченко.

Основною метою Договору є постійна співпраця для досягнення спільних цілей та завдань у напрямку впровадження та розвитку водневих технологій, включаючи:
  • підтримка розвитку навичок, навчання та інформаційно-просвітницької діяльності;
  • координація з підготовки новинних статей, комунікації та заходів;
  • організація і проведення всіх видів практики, стажувань для здобувачів вищої освіти;
  • взаємне сприяння в організації проведення підвищення кваліфікації працівників;
  • підтримка у налагодженні необхідних контактів для діяльності.
Розуміючи неминучіть упровадження декарбонізаційних водневих технологій в економіці України, сторони об’єднали зусилля та окреслили плани щодо освітньої та практичної складової цього інноваційного вектору розвитку відновлювальних джерел енергії, особливо, водневих технологій. Черговий етап відносин не забариться!